Mercan Adası

Robert Michael Ballantyne

Mercan Adası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-09-27
YAZAR Robert Michael Ballantyne
ISBN 6057982834
DOSYA FORMATI 10,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mercan Adası, Ralph Rover, Jack Martin ve Peter Gay adlı üç çocuğun Güney Pasifik’te batanbirgemidensağkurtularakcenneti andıranbirmercanadasınaçıkmalarını vebuadadayaşadıklarıilginçmaceraları, güzel,heyecanlıgünlerianlatır.Buada yapaybircennettir.Derkengününbirinde adaya,insanyiyen,ilkeltanrılaratapan, yüzlerinesavaşboyalarısürmüşyerliler gelir. Ardından büyük bir fırtına adanın altını üstüne getirir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mercan Adası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mercan Adası.

...miz Türkçesiyle okurlarımıza sunuyoruz ... Mercan Adası - Nedir Ne Demek ... . Mercan Adası, Burhaniye. 415 beğenme · 24 kişi bunun hakkında konuşuyor · 115 kişi buradaydı. Mercan Adası, çocukların yaparak, yaşayarak elde ettikleri... Geminin dümenini mercan adasına kırar ve günler sonra. arkadaşlarına ve cennet adaya yeniden kavuşur. Genç kürk tüccarları (1856), Mercan adası (1857), Buz dünyası (1859) Kaynaksız içerik itiraz konusu olabilir ve kaldırılabilir.Kaynak ara: "Mercan adası" - haber · ga ... Mercan Adası - Robert Michael Ballantyne ... .Kaynak ara: "Mercan adası" - haber · gazete · kitap · akademik · JSTOR (Bu şablonun nasıl ve ne zaman kaldırılması gerektiğini öğrenin). 16.50 TL. Bu feci kazadan kurtulan üç kişi güçlükle bir adaya çıkar. (Tanıtım bülteninden). Mercan Adası yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Mercan Adası kitabına benzeyen kitaplar. Mercan Adası'nda ise buna sıkça rastlıyoruz. Mercan adası ya da Atol, su yüzüne kadar çıkan yuvarlak mercan resiflerinin birleşmesinden oluşan adacıklardır. Ada çöktükçe, mercan kolonileri ışığa yakın olabilmek için yükselmeye başlar. mercan adası. şükela: tümü | bugün. (bkz: the coral island). Sözlükte mercan adası kelimesinin manası: Su yüzüne kadar çıkan mercan resiflerinden oluşmuş ada, atol. atol: Mercanların bir araya toplanması ile oluşmuş, halka biçiminde adacık, mercan adası. Robert Michael Ballantyne. Korkunç fırtınalar, karada ve denizde yaşayan olağanüstü yaratıklar, ilginç ülkeler ve tuhaf insan...