Mızrabı, Yayı ve KalemiyleMesud Cemil

Mızrabı, Yayı ve KalemiyleMesud Cemil
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-24
YAZAR
ISBN 6054750412
DOSYA FORMATI 6,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mesud Cemil, müzisyenler ve müzik araştırmacıları tarafından her fırsatta “büyük bir müzik adamı” olarak anılsa da onun yazılarının, icralarının ve bestelerinin peşine düşmek, onları bir araya getirip yayımlamak ölümünün üzerinden yarım asırdan fazla bir zaman geçmesine rağmen ihmal edilmiştir. Unutulmuş görünen bu yazıların bir araya getirilmesi, yirminci yüzyılın en önemli müzik adamlarından biri olan Mesud Cemil’in fikirlerinin birinci kaynaktan takip edilmesine, Osmanlı’dan Cumhuriyet’e geçiş sürecinde müziğin durumunun daha iyi anlaşılmasına ve müzik tarihimiz bakımından önemli bazı belgelerin gün yüzüne çıkmasına imkân verecektir. Şimdiye kadar Mesud Cemil hakkında yazılıp söylenenler eksik kalmıştır. Kitapta yer alan metinler bir arada, bir bütün olarak ele alındığında, onun bilinmeyen bazı yönleri de görülecek, başka bir Mesud Cemil portesi ortaya çıkabilecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mızrabı, Yayı ve KalemiyleMesud Cemil i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mızrabı, Yayı ve KalemiyleMesud Cemil.

....com´da uygun fiyata Kubbealtı Neşriyatı Yayıncılık markalı Mızrabı, Yayı ve Kalemiyle Mesud Cemil 9786054750412 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz ... Mızrabı Yayı ve Kalemiyle Mesud Cemil Hüseyin Kıyak ... . Şimdiye kadar Mesud Cemil hakkında yazılıp söylenenler eksik kalmıştır. olarak ele alındığında, onun bilinmeyen bazı yönleri de görülecek, başka bir Mesud Cemil portesi ortaya çıkabilecektir. 67.50 TL. Kitapta yer alan metinler bir arada, bir bütün olarak ele alındığında, onun bilinmeyen bazı yönleri de görülecek, başka bir Mesud Cemil portesi ortaya çıkabilecektir. 72 TL. M ... Mızrabı Yayı ve Kalemiyle Mesud Cemil - Büyük İndirimler Başladı ... . 67.50 TL. Kitapta yer alan metinler bir arada, bir bütün olarak ele alındığında, onun bilinmeyen bazı yönleri de görülecek, başka bir Mesud Cemil portesi ortaya çıkabilecektir. 72 TL. Mızrabı Yayı ve Kalemiyle Mesud Cemil-Kubbealtı Neşriyatı Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla......