Kazanan Siz Olun!Tartışmayı, Satışı, İşi, Yarışı…

Rob Yeung

Kazanan Siz Olun!Tartışmayı, Satışı, İşi, Yarışı…
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-25
YAZAR Rob Yeung
ISBN 6055409654
DOSYA FORMATI 6,61 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Nasıl bir kazanan haline gelebileceğinizin bilimini öğrenmek istermisiniz?En iyisi olmak istiyorsanız, olabilirsiniz!Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak olan pratik ipuçlarını bu kitapta bulabilirsiniz.Kolay takip edebileceğiniz aşamaları izleyerek, hayatınızdan en iyi sonuçları alabilirsiniz. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kazanan Siz Olun!Tartışmayı, Satışı, İşi, Yarışı… i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kazanan Siz Olun!Tartışmayı, Satışı, İşi, Yarışı….

...irsiniz!Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak olan pratik ipuçlarını bu kitapta ... Kazanan Siz Olun Tartışmayı, Satışı, İşi, Yarışı. ... ... Tartışmayı, Satışı, İşi, Yarışı... Yazar. Rob Yeung. Yayınevi. Nasıl bir kazanan haline gelebileceğinizin bilimini öğrenmek istermisiniz? 20.16 TL. Nasıl bir kazanan haline gelebileceğinizin bilimini öğrenmek istermisiniz? En iyisi olmak istiyorsanız, olabilirsiniz! Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak olan pratik ipuçlarını bu kitapta... 21 TL. Nasıl bir kazanan haline gelebileceğinizin bilimini öğrenmek isterm ... Tartışmayı, Satışı, İşi, Yarışı...Arıtan Yayınevi/Rob Yeung - GittiGidiyor ... ... 21 TL. Nasıl bir kazanan haline gelebileceğinizin bilimini öğrenmek istermisiniz? En iyisi olmak istiyorsanız, olabilirsiniz! Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak olan pratik ipuçlarını bu kitapta... Kazanan Siz Olun Nasıl bir kazanan haline gelebileceğinizin bilimini öğrenmek istermisiniz? Kazanan Siz Olun Tartışmayı, Satışı, İşi, Yarışı... Arıtan Yayınevi. 23.80. Kazanan Siz Olun-Arıtan Yayınevi-9786055409654-Rob Yeung-%26 indirimli-Nasıl bir kazanan haline gelebileceğinizin bilimini öğrenmek istermisiniz? Kazanan Siz Olun. Tartışmayı, Satışı, İşi, Yarışı... "Yarışı kazanan siz olun". Kategori: ARDAHAN HABER Güncelleme: 09.09.2017 14:23:48 Toplam 1457 defa okunmuştur. İlimizin yeni kurumu, Ardahan Beyaz Kalem KPSS kursu. Altılı oynayarak para kazanmanın yollarını sizler için araştırdık… Piyasada çıkan ilk at yarışı gazetelerinden biri olan A takımı atçılıktan gelme bir ailenin şirketi. "Yarışı kazanan siz olun". Kategori: ARDAHAN HABER Güncelleme: 09.09.2017 14:23:48 Toplam 1442 defa okunmuştur. İlimizin yeni kurumu, Ardahan Beyaz Kalem KPSS kursu. Kazanan Siz Olun! ve Rob Yeung Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Kazanan Siz Olun (9786055409654). Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak olan pratik ipuçlarını bu kitapta bulabilirsiniz. Kazanan Siz Olun Tartışmayı, Satışı, İşi, Yarışı... Satışta. Satış Fiyatı:28.00 TL. Kapat. 25.93 TL. Nasıl bir kazanan haline gelebileceğinizin bilimini öğrenmek istermisiniz? En iyisi olmak istiyorsanız, olabilirsiniz! Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak olan pratik ipuçlarını bu kitapta... Bu tür durumlarda başarılı olmak için, elimizin altındaki bütün sözel araçları kullanırız. Tartışırız, akıl yürütürüz, razı ederiz, söz veririz, dil dökeriz, pazarlık ederiz. Bir sürü sözel ağır iş… 21 TL. Nasıl bir kazanan haline gelebileceğinizin bilimini öğrenmek istermisiniz? En iyisi olmak istiyorsanız, olabilirsiniz! Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak olan pratik ipuçlarını bu kitapta... ...üst sınıf işi at yarışı ortamı ve kolay yoldan para kazanma durumu yok. Apranti Mustafa Çiçek üç yıldır profesyonel olarak at biniyor. O size denk gelir ve onun kazandığı yarışlarla kurtulursunuz....