Gençler İçin Stres ve Yaşamın Baskılarıyla Baş Etme Kılavuzu

Dr. Bettie B. Youngs

Gençler İçin Stres ve Yaşamın Baskılarıyla Baş Etme Kılavuzu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-20
YAZAR Dr. Bettie B. Youngs
ISBN 6053848851
DOSYA FORMATI 10,20 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yaşamımızda, sıkıldığınız, bunaldığınız hatta çıldıracak gibi olduğunuz günler mutlaka olmuştur. Örneğin, düş kırıklığına uğradığınız, ihanete uğradığınızı hissettiğiniz ya da kalbinizin kırıldığı zamanları düşünün. Yapmanız gereken milyonlarca şey olduğu halde, bunları yapmaya zamanınız olmadığı ya da hiçbir şey yapmak istemediğiniz günleri düşünün. Ya da diyelim ki işler planladığınız gibi gitmedi; hatta belki herkesin planları olduğu halde, sizin bir planınız bile yoktu. Bu gibi günlerde stres kendini göstermeye başladığında, üzerinizdeki baskılar çığ gibi büyüdüğünde ve endişeler başınıza üşüştüğünde, havanızı bozmak istemiyorsanız, bu kılavuzu okuyun. Bu kitap sizin için yazıldı! Stresin ne olduğu ve ne olmadığı hakkında bir gencin bilmesi gereken her şey bu kitapta! Stres bireysel bir sorundur: ona nasıl tepki vereceğinizi yalnızca siz bilebilirsiniz!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gençler İçin Stres ve Yaşamın Baskılarıyla Baş Etme Kılavuzu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gençler İçin Stres ve Yaşamın Baskılarıyla Baş Etme Kılavuzu.

...bi büyüdüğünde ve endişeler başınıza üşüştüğünde, havanızı bozmak istemiyorsanız, bu kılavuzu okuyun ... Gençler İçin Stres ve Yaşamın Baskılarıyla Baş Etme Kılavuzu Pdf... ... . Bu gibi günlerde stres kendini göstermeye başladığında, üzerinizdeki baskılar çığ gibi büyüdüğünde ve endişeler başınıza üşüştüğünde, havanızı bozmak istemiyorsanız, bu kılavuzu okuyun. Bu gibi günlerde stres kendini göstermeye başladığında, üzerinizdeki baskılar çığ gibi büyüdüğünde ve endişeler başınıza üşüştüğünde, havanızı bozmak istemiyorsanız, bu kılavuzu okuyun. Gençler İçin Stres ve Yaşamın Baskılarıyla Baş Etme Kılavuzu - Jennifer L. Youngs. Yakamoz Yayınları. Kazan ... Gençler İçin Stres ve Yaşamın Baskılarıyla Baş Etme Kılavuzu... ... . Gençler İçin Stres ve Yaşamın Baskılarıyla Baş Etme Kılavuzu - Jennifer L. Youngs. Yakamoz Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 148.2 Puan. Stres bireysel bir sorundur: ona nasıl tepki vereceğinizi yalnızca siz bilebilirsiniz! https://www.limankitap.com/urun/gencler-icin-stres-ve-yasamin-baskilariyla-bas-etme-kilavuzu. Ürün Adı: Gençler İçin Stres ve Yaşamın Baskılarıyla Baş Etme Kılavuzu. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Bu gibi günlerde stres kendini göstermeye başladığında, üzerinizdeki baskılar çığ gibi büyüdüğünde ve endişeler başınıza üşüştüğünde, havanızı bozmak istemiyorsanız, bu kılavuzu okuyun. Bettie B. Youngs, Jennifer L. Youngs. Yaşamımızda, sıkıldığınız, bunaldığınız hatta çıldıracak gibi olduğunuz günler mutlaka olmuştur. 11.11 TL. Bu gibi günlerde stres kendini göstermeye başladığında, üzerinizdeki baskılar çığ gibi büyüdüğünde ve endişeler başınıza üşüştüğünde, havanızı bozmak istemiyorsanız, bu kılavuzu... Bu gibi günlerde stres kendini göstermeye başladığında, üzerinizdeki baskılar çığ gibi büyüdüğünde ve endişeler başınıza ü...