Mimoslar (Ciltli)

Herodas

Mimoslar (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-03
YAZAR Herodas
ISBN 6053326601
DOSYA FORMATI 4,83 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Şair Hipponaks tarafından geliştirilen ve bu gerçekçi ifade tarzını oldukça iyi yansıtan kholiambos ölçüsüyle kaleme aldığı Mimoslar’da yalın ve nesnel tasvirler, halk dilinden sözcükler, deyim ve atasözleri kullanarak toplumun gerçekçi bir portresini çizer.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mimoslar (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mimoslar (Ciltli).

... geliştirilen ve bu gerçekçi ifade tarzını oldukça iyi yansıtan kholiambos ölçüsüyle kaleme aldığı Mimoslar'da yalın ve nesnel tasvirler, halk ... Mimoslar (Ciltli) | Katalog ... ... Vekalet ücreti almak için ne yapmalıyım?Bir çocuk evleri sitesinde müdürlük yapan memurun, vekalet ücreti alabilmesi için hangi şartların bir arada olması gerekmektedir? Mimoslar Ciltli Kağıt Kapak - 1 Ocak 2016. Herodas (Eser Sahibi). Mimoslar - Ciltli arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Mimoslar - Ciltli ... Mimoslar (Ciltli) En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Mimoslar - Ciltli arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Mimoslar - Ciltli İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Mimoslar (Ciltli). %35. 28,00 TL. Şair Hipponaks tarafından geliştirilen ve bu gerçekçi ifade tarzını oldukça iyi yansıtan kholiambos ölçüsüyle kaleme aldığı Mimoslar'da yalın ve nesnel tasvirler halk... Kapak: Ciltli. Herodas Mimoslar'da kişilerini sıradan tasaları, eğlenceleri, küçük tutkuları ve boşboğazlıklarıyla yaşamın günlük akışı içinde gösterir. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Mimoslar (Ciltli). Herodas Mimoslar'da kişilerini sıradan tasaları, eğlenceleri, küçük tutkuları ve boşboğazlıklarıyla yaşamın günlük akışı içinde gösterir. İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 124. Baskı Yılı: 2016. Ciltli Mimoslar (Ciltli) 202884. İlk Yorumu Sen Yap! Ürünü değerlendirmek için lütfen Giriş Yap. Bu ürün Utey tarafından gönderilecektir. Mimoslar (ciltli). Herodas / iş bankası yayınları. 21 TL. 1891 yı...