Fütuhat-ı Mekkiyye’nin Özeti

Muhyiddin İbn Arabi

Fütuhat-ı Mekkiyye’nin Özeti
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-30
YAZAR Muhyiddin İbn Arabi
ISBN 6059925570
DOSYA FORMATI 3,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Elinizdeki kitap Fütûhât’ın bir özetidir: yazarı tarafından yapılmış ve tarzına ender rastlanabilecek bir özetleme!İbnü’l-Arabi elinizdeki kitabı teşkil eden bölüme‘Fütûhât-ı Mekkiyye’nin en değerli kısımlarından birisi’ dedikten sonra ‘bu bölüm kitapla (Fütûhât) ilgili tüm sırları içerir’ diyerek başlar. Bu nedenle kitabı bizzat yazarı tarafından yapılmış bir özet ve bu bölümü ayrı basım hususunda önce bir tereddüt yaşadığımızı belirtmeliyiz. Bunun sebebiböyle bir esere ‘özet’ adını vermenin okurun beklentisini tam olarak karşılayıp karşılamayacağı hakkındaki endişemizdi. Ancakhem bu bölümün muhtevasını ve ehemmiyetini hem projenin bütünlüğünü dikkate alarak bağımsız yayınlanmasının yararlı olacağı kanaatine vardık. Bu sayede İbnü’l-Arabi okurları Fütûhât’ın içeriği hakkında daha genel bir bakış açısı kazanabilecektir. Elinizdeki kitap Fütûhât-ı Mekkiyye’nin c. 17 s. 221 ila c. 18, s. 175 arasındaki iki sifirden (otuz dört ve otuz beşinci sifir)müteşekkildir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Fütuhat-ı Mekkiyye’nin Özeti i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Fütuhat-ı Mekkiyye’nin Özeti.

... eden bölüme ?Fütûhât-ı Mekkiyye'nin en değerli kısımlarından birisi' dedikten sonra ?bu bölüm kitapla (Fütûhât) ilgili tüm sırları içerir' diyerek başlar ... Fütuhat-ı Mekkiyye'nin Özeti - Crccaz Chercher ... . Muhyiddin İbn Arabi. Elinizdeki kitap Fütûhât'ın bir özetidir: yazarı tarafından yapılmış ve tarzına ender rastlanabilecek bir özetleme! İbnü'l-Arabi elinizdeki kitabı teşkil eden bölüme 'Fütûhât-ı Mekkiyye'nin... fütuhat-ı mekkiyye sufi, düşünür muhyiddin ibn arabi'nin baş eseri. #990427. (bkz: fütuhât ı mekkiyye)... devamını gör... 559. bölüm eserin bir özeti mahi ... Fütuhat I Mekkiyyenin Özeti, Muhyiddin İbn Arabi - İndirilmli Fiyatı: 31... ... ... fütuhat-ı mekkiyye sufi, düşünür muhyiddin ibn arabi'nin baş eseri. #990427. (bkz: fütuhât ı mekkiyye)... devamını gör... 559. bölüm eserin bir özeti mahiyetindedir. 17.64 €. İbnü'l-Arabi elinizdeki kitabı teşkil eden bölüme 'Fütûhât-ı Mekkiyye'nin en değerli kısımlarından birisi' dedikten sonra 'bu bölüm kitapla (Fütûhât) ilgili tüm sırları içerir' diyerek başlar. Fütuhat-ı Mekkiyye'nin Özeti. related results about 48. Özeti yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Fütuhat-ı Mekkiyye'nin Özeti kitabına benzeyen kitaplar. İbnü'l-Arabi elinizdeki kitabı teşkil eden bölüme 'Fütûhât-ı Mekkiyye'nin en değerli kısımlarından birisi' dedikten sonra 'bu bölüm kitapla (Fütûhât) ilgili tüm sırları içerir' diyerek başlar....