Yüreğimin Senden Tarafı

Susan Abulhawa

Yüreğimin Senden Tarafı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-01
YAZAR Susan Abulhawa
ISBN 6059702041
DOSYA FORMATI 8,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Nur her gece kız kardeşim Rhet Shel’i yatağa yatırdığında, anneannem Nazmiye gökyüzünü yerine yerleştirir, annem de oraya yıldızları ve ayı nakşederdi. Ve sabahları Rhet Shel uyandığında, güneşi sererdi oraya. Nur geri geldiğinde işte her şey böyleydi. Bunlar benim hayatımdaki kadınlar, ruhumun içindeki şarkılardı. Benim dışımdaki tüm sevdikleri erkekler bir şekilde kaybolup gitmişlerdi. Ben, o yüzden mümkün olduğu kadar onların yanında kaldım.Kaderin paramparça ettiği ancak birbirine sıkı sıkıya tutunan bir aile... Onlar Ortadoğu'nun en kanlı işgallerinden birinde acının gölgesinde kaldılar, ama o küçük Meryem hiç görmemesi gereken bir şey gördü ve son nefesini vermeden önce ablasından bir dilekte bulundu. Bu dilek ki altmış yıl sonra savrulmuş köklerini arayan ama konuşamayan bir çocuğa, Halit’e ses oldu, yüreğindeki nefes oldu. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yüreğimin Senden Tarafı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yüreğimin Senden Tarafı.

... bir çocuğa, Halit'e ses oldu, yüreğindeki nefes oldu ... Yüreğimin Senden Tarafı Susan Abulhawa ... . Yüreğimin Senden Tarafı Susan Abulhawa. Susan Abulhawa. Gökyüzü İle Deniz Arasındaki Mavi. Nur her gece kız kardeşim Rhet Shel'i yatağa yatırdığında, anneannem Nazmiye gökyüzünü yerine yerleştirir... Yüreğimin Senden Tarafı-Gökyüzü İle Deniz Arasındaki Mavi. ISBN. : 9786059702041. Nur her gece kız kardeşim Rhet Shel'i yatağa yatırdığında, anneannem Nazmiye gökyüzünü yerine yerleştirir, annem de oraya yıldızları ve ayı nakşederdi. Susan Abulhawa. Nur her gece kız kardeşim Rhet Shel'i ... Yüreğimin Senden Tarafı - Bizim Sahaf ... . Susan Abulhawa. Nur her gece kız kardeşim Rhet Shel'i yatağa yatırdığında, anneannem Nazmiye gökyüzünü yerine yerleştirir, annem de oraya yıldızları ve ayı nakşederdi. 9786059702041. 387837. Yüreğimin Senden Tarafı. Koridor Yayıncılık. 19.20. Yüreğimin Senden Tarafı. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. Yüreğimin Senden Tarafı 191214 Koridor Yayıncılık. https://www.kitapsitesi.com/urun/yuregimin-senden-tarafi. Nur her gece kız kardeşim Rhet Shel'i yatağa yatırdığında, anneannem Nazmiye gökyüzünü yerine yerleştirir, annem de oraya yıldızları ve ayı nakşederdi. Susan Abulhawa. Gökyüzü İle Deniz Arasındaki Mavi. Nur her gece kız kardeşim Rhet Shel'i yatağa yatırdığında, anneannem Nazmiye gökyüzünü yerine yerleştirir... 15.60 TL. Nur her gece kız kardeşim Rhet Shel'i yatağa yatırdığında, anneannem Nazmiye gökyüzünü yerine yerleştirir, annem de oraya yıldızları ve ayı nakşederdi. Yüreğimin Senden Tarafı kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz....