Tefsira QuraneNura Qelban (6 Cilt)

Mela Muhemmede Şoşiki

Tefsira QuraneNura Qelban (6 Cilt)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-01
YAZAR Mela Muhemmede Şoşiki
ISBN
DOSYA FORMATI 6,59 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

6 ciltlik ilk kürtçe tefsir olma özelliği taşıyan bu çalışma latin harfleri ile okuyucusuna;Kuranın günümüz insanlarına ışık tutacak rehberliğini tekrar hatırlatmaktadır.Insan ve bu kainat nedir, neden yaratılmışlar ve asli vazifeleri nelerdir.Sosyal ve ekonomik olarak bir arada yaşama prensipleri nelerdir.Insanlık maddi ve manevi nasıl huzura kavuşur.Allaha ibadet ve kulluk bilinci, peygamber ve davetleriYeniden diriliş, Ahiret hayatı, cennet ve cehennem ve adalet hakkındaki ilahi mesajlara bu çalışma ile daha rahat ulaşabileceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tefsira QuraneNura Qelban (6 Cilt) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tefsira QuraneNura Qelban (6 Cilt).

...ıtım yazısı bulunmuyor. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] ... Tefsira Qur'ane Nura Qelban Cilt: 6-Palme Kitabevi ... .com. Tefsira Qur'ane Nura Qelban (6 Cilt Takım) (Ciltli) Mela Muhemmede Şoşiki. Tefsira Qur'ane Nura Qelban Cilt: 6. Mela Muhemmede Şoşiki. Çevirmen: Süleyman Çevik. Alış-Veriş Listeme Ekle. Tefsira Qurane Nura Qelban (6 Cilt). 6 ciltlik ilk kürtçe tefsir olma özelliği taşıyan bu çalışma latin harfleri ile okuyucusuna; Kuranın günümüz insanlarına ışık tutacak... ... Tefsira Qur'ane Nura Qelban (6 Cilt Takım), Mela... - Kidega ... ......