Bay Porsuk ile Bayan Tilki 3 / Ne Takım Ama!

Brigitte Luciani

Bay Porsuk ile Bayan Tilki 3 / Ne Takım Ama!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-12-22
YAZAR Brigitte Luciani
ISBN 6055678333
DOSYA FORMATI 10,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Masal tadında bir çizgi roman okumaya ne dersiniz?Porsuklar ve tilkiler birlikte yaşamak için yaratılmamışlardır ama istisnalar kaideyi bozmaz.Haylaz porsuklar Uslu, Obur ve Bıdık, bir süredir birlikte yaşamaya başladıkları yeni kardeşleri Zıpır ve annesine çoktan alışmışlardır. Küçükler için eksikliği hissedilen yeni bir anne ve baba, Bay Porsuk ve Bayan Tilki için ise sorumluluğu alınan yeni çocuklar…Yaramaz porsuk kardeşlere farklı türden bir kız kardeş gayet cazip görünse de bu yeniliğe alışmalarının biraz sıkıntılı geçeceği kesin. Hep bir kardeş hayaliyle yanıp tutuşan küçük Zıpır içinse bir isterken tamı tamına üç erkek kardeşe birden sahip olmak inanılmaz bir şey! Kardeşler çok olunca kargaşa eksik olur mu hiç! Kıskançlık, sevgi arsızlığı ve şakalaşmalar da cabası…Porsukların oyunları ve tilkilerin kurnazlıklarıyla orman yeniden hareketleniyor!Hayvanlar âleminde geçen Bay Porsuk ile Bayan Tilki serisi, günümüz aile yaşantısından izler taşıyan ve pek çok aile ferdinin karşılaştığı olaylar ve kararlar üzerinde duran duygusal içeriği yüksek bir çizgi roman. Serinin Ne Takım Ama! isimli üçüncü kitabı, ilk iki kitabın izinden giderek hayatın içinden gelen tanıdık hikâyesi ve renkli çizimleriyle çocukların severek okuyacakları ve kitaptaki karakterlerle empati kurabilecekleri özgün bir eser.Kardeşlerimizi seçememe, mümkün olmadığını düşündüğümüz şeylerin gerçekleşebileceği, yetişkinlerin aldığı kararların çocuklar üzerindeki olumsuz etkileri gibi çekirdek aile ile ilgili durum ve sorgulamalar üzerine değinen Bay Porsuk ile Bayan Tilki serisi, alınan her yeni kararın arkasında durulması gerektiğini de hatırlatmayı ihmal etmeyen ve eğitici yönü ağır basan evrensel bir çocuk kitabı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bay Porsuk ile Bayan Tilki 3 / Ne Takım Ama! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bay Porsuk ile Bayan Tilki 3 / Ne Takım Ama!.

...ü kitabı ilk iki kitabın izinden giderek ... Bay Porsuk ile Bayan Tilki 3 - Ne Takım Ama! ... ... 9 €. Kıskançlık, sevgi arsızlığı ve şakalaşmalar da cabası…Porsukların oyunları ve tilkilerin kurnazlıklarıyla orman yeniden hareketleniyor!Hayvanlar âleminde geçen Bay Porsuk ile Bayan Tilki... Küçükler için eksikligi hissedilen yeni bir anne ve baba, Bay Porsuk ve Bayan Tilki için ise sorumlulugu alinan yeni çocuklar… Serinin Ne Takim Ama! isimli üçüncü kitabi, ilk iki kitabin izinden giderek... 11.20 TL. Kıskançlık, sevgi arsızl ... Bay Porsuk ile Bayan Tilki 3 Ne Takım Ama - 9786055678333 ... ... 11.20 TL. Kıskançlık, sevgi arsızlığı ve şakalaşmalar da cabası…Porsukların oyunları ve tilkilerin kurnazlıklarıyla orman yeniden hareketleniyor!Hayvanlar âleminde geçen Bay Porsuk ile Bayan Tilki... Küçükler için eksikligi hissedilen yeni bir anne ve baba, Bay Porsuk ve Bayan Tilki için ise sorumlulugu alinan yeni çocuklar… Serinin Ne Takim Ama! isimli üçüncü kitabi, ilk iki kitabin izinden giderek... Küçükler için eksikligi hissedilen yeni bir anne ve baba, Bay Porsuk ve Bayan Tilki için ise sorumlulugu alinan yeni çocuklar… Serinin Ne Takim Ama! isimli üçüncü kitabi, ilk iki kitabin izinden giderek... Çocuk Kitapları. Çizgi Roman. Bay Porsuk İle Bayan Tilki 3 Ne Takım Ama. Bay Porsuk İle Bayan Tilki Desen Yayınları Brigitte Luciani. 16,00 ₺. Küçükler için eksikligi hissedilen yeni bir anne ve baba, Bay Porsuk ve Bayan Tilki için ise sorumlulugu alinan yeni çocuklar… Serinin Ne Takim Ama! isimli üçüncü kitabi, ilk iki kitabin izinden giderek... Brigitte Luciani, Eve Tharlet. Porsuklar ve tilkiler birlikte yaşamak için yaratılmamışlardır ama istisnalar kaideyi bozmaz. Haylaz porsuklar Uslu, Obur ve Bıdık... Küçükler için eksikliği hissedilen yeni bir anne ve baba Bay Porsuk ve Bayan Tilki için ise sorumluluğu alınan yeni çocuklar... Serinin Ne Takım Ama! isimli üçüncü kitabı ilk iki kitabın izinden giderek... Comics No 4 Yumurta ve Şirinler Çocuk Kitapları » Çizgi Roman » Bay Porsuk ile Bayan Tilki 3 Ne Cedric 12 Kedicik Bölgesi Çocuk Kitapları » Çizgi Roman » Bay Porsuk ile Bayan Tilki 3 Ne Takım... nk Bay Porsukla. Bayan Tilki evlendii iin onlar da artk karde saylyor. Bana yardm etmek. ister misiniz? Ama henz atlama yar-mz bitir-memitik! Bo ver Uslu. Zaten sen. Küçükler için eksikliği hissedilen yeni bir anne ve baba Bay Porsuk ve Bayan Tilki için ise sorumluluğu alınan yeni çocuklar... Serinin Ne Takım Ama! isimli üçüncü kitabı ilk iki kitabın izinden giderek... Küçükler için eksikliği hissedilen yeni bir anne ve baba Bay Porsuk ve Bayan Tilki için ise sorumluluğu alınan yeni çocuklar... Serinin Ne Takım Ama! isimli üçüncü kitabı ilk iki kitabın izinden giderek... Eve Tharlet, Brigitte Luciani. Porsuklar ve tilkiler birlikte yaşamak için yaratılmamışlardır ama istisnalar kaideyi bozmaz. Haylaz porsuklar Uslu, Obur ve Bıdık... Bay Porsuk ile bayan tilki : 3.ne takım ama. Yazar: Luciani, Brigitte....