Aşkın Seçimi

Nicholas Sparks

Aşkın Seçimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-01
YAZAR Nicholas Sparks
ISBN 6051429076
DOSYA FORMATI 7,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Milyonlarca Okuru Ağlatan, New York Times Çoksatarı Nıcholas Sparks’tan Bulup Kaybettiğimiz Aşklar ve Hiç Yapmak Zorunda Kalmayacağımızı Umduğumuz Seçimler Üzerine Epik Bir Masal…Travis Parker bir erkeğin isteyebileceği her şeye sahipti. İyi bir iş, güvenilir dostlar ve Kuzey Carolina’da rüyalarının evi. Travis’e göre, bir kadınla yaşayacağı ciddi bir ilişki bu masal gibi hayatı baltalamak demekti.Ta ki yeni komşusu Gabby Holland’la tanışana kadar. Travis’in arkadaşça çabalarına rağmen Gabby başta ondan hoşlanmıyordu. Ama bir şeyler, Travis’i, yeni komşusunu daha yakından tanımaya zorladı. Travis’in ısrarcı çabaları, ikisini ide geri dönüşü olmayan kararlar almak zorunda bırakacaktı. Sonuçlarını ikisinin de tahmin edemeyeceği kararlar…Aşkın Seçim,, yürek parçalayan o soruyu soruyor: Aşk umduğunuzu koruyabilmek için ne kadar ileri giderdiniz?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşkın Seçimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşkın Seçimi.

...in kaçırılmayacak bir film olarak dikkati çekiyor ... Aşkın Seçimi - Box Office Türkiye ... . AŞKIN SEÇİMİ. Yönetmen: Ross Katz. Aşkın Seçimi, okurlarını çok derinden etkileyen Nicholas Sparks'ın çok satan kitabı olan The Choice'dan beyazperdeye uyarlanan bir film ve izleyenleri de oldukça etkilemeye hazırlanıyor. Teresa Palmer, Benjamin Walker, Maggie Grace ve Tom Wilkonson gibi oyuncuların yer aldığı Aşkın Seçimi, Ross Katz tarafından yönetilmiş.Devamı » Enerjik tıp öğrencisi Gabby Holland'ın ... Aşkın Seçimi | The Choice (2016) Türkçe Altyazılı Full HD Film İzle ... .Devamı » Enerjik tıp öğrencisi Gabby Holland'ın, kadınların... The Choice | Aşkın Seçimi (2016) izle Enerjik tıp öğrencisi Gabby Holland'ın, kadınların karşı koyamadığı Travis Shaw'a komşu olması, ikiliyi asla hayal edemeye....