Sensiz Geçen Yıllarım / Ada

Ayşegül Çiçekoğlu

Sensiz Geçen Yıllarım / Ada
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-14
YAZAR Ayşegül Çiçekoğlu
ISBN 6052006504
DOSYA FORMATI 10,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Yarım kalan sevinçlerim vardı benim. Yarım kalan mutluluklarım. Daha tohum halindeyken, filiz bile verememişken solmuş umutlarım vardı. Hep bir yanım eksikti. Hiç tamamlanmamıştım şimdiye kadar. Hep yarım kalmıştım. İlk defa dün akşam kendimi tamamlanmış hissetmiştim, oysaki bu bir yanılsamaydı. Yankı gitmişti. O pırıl pırıl parlayan güneş sanki önünde koyu bir bulut varmış gibi tüm güzelliğini ve ışığını kaybetmişti.” Henüz beş yaşındayken kaybettiği anne ve babasının ardından büyük bir yalnızlığa gömülen Ada, içinde biriktirdiği binlerce kelimeyi defterlere yazarak ve tek bir kişiye karşı duyduğu imkânsız aşkını anlatarak geçirdi çocukluk yıllarını. Ta ki bir gün o imkânsız aşkına kavuşuncaya kadar. Ancak gözlerini açtığında, yıllar sonra kavuştuğu çocukluk aşkını kaybedeceğini bilemezdi. Aradan geçen yıllar kimsesiz Ada’nın küllerinden yeniden doğmasını sağlayıp onu güçlü bir kadın mı yapacaktı yoksa çocukluğundan beri içinde debelendiği yıkıntıların altında mı kalacaktı? Günün birinde her giden geri gelirdi ve o gün geldiğinde Ada’yı önemli bir karar bekliyordu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sensiz Geçen Yıllarım / Ada i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sensiz Geçen Yıllarım / Ada.

...askısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap ... Sensiz Geçen Yıllarım - Ada - Ayşegül Çiçekoğlu - %24 İndirim - Kitap... ... .com'da. Sensiz Geçen Yıllarım - Ada. "Yarım kalan sevinçlerim vardı benim. Günün birinde her giden geri gelirdi ve o gün geldiğinde Ada'yı önemli bir karar bekliyordu. Melihat Gülses - Yine Bu Yıl Ada Sensiz İçime Hiç Sinmedi. 24 TL. Aradan geçen yıllar kimsesiz Ada'nın küllerinden yeniden doğmasını sağlayıp onu güçlü bir kadın mı yapacaktı yoksa çocukluğundan beri içinde debelendiği yıkıntıların altında mı kalacaktı? 19.59 TL. Aradan geçen yıllar kimsesiz Ada'nın küllerinden yeni ... Sensiz Geçen Yıllarım-Ada Nehir Erdem ... .59 TL. Aradan geçen yıllar kimsesiz Ada'nın küllerinden yeniden doğmasını sağlayıp onu güçlü bir kadın mı yapacaktı yoksa çocukluğundan beri içinde debelendiği yıkıntıların altında mı kalacaktı? Sensiz Geçen Yıllarım - Ada. Yeni. Ücretsiz Kargo. Günün birinde her giden geri gelirdi ve o gün geldiğinde Ada'yı önemli bir karar bekliyordu. 16.50 TL. Aradan geçen yıllar kimsesiz Ada'nın küllerinden yeniden doğmasını sağlayıp onu güçlü bir kadın mı yapacaktı yoksa çocukluğundan beri içinde debelendiği yıkıntıların altında mı kalacaktı? 22.50 TL. Aradan geçen yıllar kimsesiz Ada'nın küllerinden yeniden doğmasını sağlayıp onu güçlü bir kadın mı yapacaktı yoksa çocukluğundan beri içinde debelendiği yıkıntıların altında mı kalacaktı? Ada - Sensiz Geçen Yıllarım kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Sensiz Geçen Yıllarım - Ada. Yeni. Ücretsiz Kargo. Günün birinde her giden geri gelirdi ve o gün geldiğinde Ada'yı önemli bir karar bekliyordu. 24 TL. Aradan geçen yıllar kimsesiz Ada'nın küllerinden yeniden doğmasını sağlayıp onu güçlü bir kadın mı yapacaktı yoksa çocukluğundan beri içinde debelendiği yıkıntıların altında mı kalacaktı? Sensiz Geçen Yıllarım - Ada (9786052006504). Marka : Ayşegül Çiçekoğlu. Günün birinde her giden geri gelirdi ve o gün geldiğinde Ada'yı önemli bir karar bekliyordu. Sensiz Geçen Yıllarım - Ada (9786052006504). Marka : Ayşegül Çiçekoğlu. Günün birinde her giden geri gelirdi ve o gün geldiğinde Ada'yı önemli bir karar bekliyordu. 26.40 TL. Aradan geçen yıllar kimsesiz Ada'nın küllerinden yeniden doğmasını sağlayıp onu güçlü bir kadın mı yapacaktı yoksa çocukluğundan beri içinde debelendiği yıkıntıların altında mı kalacaktı? Ada-Sensiz Geçen Yıllarım. Kitap Açıklaması. "Yarım kalan sevinçlerim vardı benim. Günün birinde her giden geri gelirdi ve o gün geldiğinde Ada'yı önemli bir karar bekliyordu. Sensiz Geçen Yıllarım - Ada. Müpt...