Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları

Prof. Dr. Veli Şahmurov

Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-01-01
YAZAR Prof. Dr. Veli Şahmurov
ISBN 6055899295
DOSYA FORMATI 5,38 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitapta ele alınan her bir teorem, özellik, önerme ve sonuç ayrıntılı bir biçimde ispat edilmekte, tüm örnekler en ince detaylara kadar açıklanarak çözülmektedir.Bu kitap üniversitelerin matematik, fizik gibi temel bilim bölümleri ile tüm mühendislik bölümlerinin öğrencileri, doktora öğrencileri ve öğretim üyeleri için hem bir ders kitabı hem de bir başvuru kaynağı niteliğindedir.Kitabın hazırlanışı sırasında çeşitli düşünce ve eleştirileri ile bize destek olan meslektaşlarımıza, özellikle Prof. Dr. Elman Hasanov’a öneri ve katkılarından dolayı şükranlarımızı sunarız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları.

...etaylara kadar açıklanarak çözülmektedir ... Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları - Veli Şahmurov- | Yeni ve İkinci ... . 38.25 TL. Kitapta ele alınan her bir teorem, özellik, önerme ve sonuç ayrıntılı bir biçimde ispat edilmekte, tüm örnekler en ince detaylara kadar açıklanarak çözülmektedir. 34 TL. Kitapta ele alınan her bir teorem, özellik, önerme ve sonuç ayrıntılı bir biçimde ispat edilmekte, tüm örnekler en ince detaylara kadar açıklanarak çözülmektedir. Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları. ₺29 ... Indir PDF Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları ePub Online... ... . Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları. ₺29.16₺34.72. Kitapta ele alınan her bir teorem, özellik, önerme ve sonuç ayrıntılı bir bi ... R_aidefix0000000698788. Nobel Akademik Yayınları Ortogonal Polinomlar ve Uygulama Alanları Gamma Fonksiyonu ve Nobel Akademik Yayınları Çözümlü Lineer Cebir Alıştırmaları Mühendislik ve İstatistik Bölümleri için - Arif... Dr. Elman Hasanov'a öneri ve katkilarindan dolayi sükranlarimizi sunariz.(Tanitim Bülteninden). Ürün Adı: Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları Ürün Kodu: 9786055899295 Basım Yılı... Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları-Okan Üniversitesi Kitapları-9786055899295-Veli Şahmurov-%20 indirimli-Kitapta ele alınan her bir teorem, özellik, önerme ve. 36.13 TL. Kitapta ele alınan her bir teorem, özellik, önerme ve sonuç ayrıntılı bir biçimde ispat edilmekte, tüm örnekler en ince detaylara kadar açıklanarak çözülmektedir....