Mewlud (Kürtçe)

Melaye Bateyi

Mewlud (Kürtçe)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-05
YAZAR Melaye Bateyi
ISBN 9944360975
DOSYA FORMATI 10,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mela Huseynê Bateyi nin 1824 te kaleme aldığı ve kürt toplumu içinde en çok okunan mewlittir.Hem arab hem latin harfleri ile hazırlanan bu eser şamua kağıda basılmış. Çok kolay okunabilir bilgisayar hattı yanı sıra Sözlük – ferheng- ilaveli Huseyn Şemrexi’nin önsözü ile okuyucuya sunulmuş.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mewlud (Kürtçe) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mewlud (Kürtçe).

...ş. mewlûd Kürtçe Sözlük çeviri - Türkçe Glosbe, online sözlük, ücretsiz ... İlahiler Seyfullah-Kürtçe Mevlüt MP3 İndir Müzik Dinle... ... . Tüm dillerde milions kelime ve ifadeler göz atın. çeviri ve tanımı "mewlûd", Kürtçe-Türkçe sözlük çevrimiçi. Bu nedenle okumak istiyen çoçuklarımız yada "mevlidi şerif öğreniyorum veya öğrenmek istiyorum" diye düşünüyorsanız sizler için kürtçe mevlüt nasıl okunur makalemizi... Sitemizde Kürtçe sözlük, Kürtçe şarkı sözleri, biyografi, Kürt edebiyatı, Kürtçe hazır mesajlar, Kürtçe radyo gibi çeşitli kategoriler yer almaktadır. Melaye Bateyi tarafından kaleme alınan 190 sayfadan oluşan kitap; NUBİHAR YAY ... Mewlûd a Şerif (Kürtçe Mevlüt) | Yolcu Yayınevi ... . Melaye Bateyi tarafından kaleme alınan 190 sayfadan oluşan kitap; NUBİHAR YAYINLARI yayınevinin 5/10/2018 Cuma tarihinde , Mewlud Kürtçe Pdf İndir isimle ve 5. Baskı sayısı ile ilgili yerlerde satışa... KÜRTÇE. Sayfa Sayısı. 190. 4.49 TL. Yayın Yılı: İstanbul-1999 Sayfa : 48 Ebat :16,5 x 23,5 Cm Kapak :Karton Kapak Dil :Arapça Yazar : Hesen Ertuşi Açıklama :Mewlûd a Şerif Hesen Ertuşi (Âlime Fikh a Şafii). Mewlud (Kürtçe). Yayınevi : Nubihar Yayınları. Yazar : Melaye Bateyi. Karton Kapak. Dil. Kürtçe. Ebat. 13,5 x 24. 1...