Anıların Gölgesinde Bir Ermeni Ailesinin Yüzyılı

Garin K. Hovannisian

Anıların Gölgesinde Bir Ermeni Ailesinin Yüzyılı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-01-02
YAZAR Garin K. Hovannisian
ISBN 9753441261
DOSYA FORMATI 11,76 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kaspar Hovannisian adlı yeniyetme delikanlı, anayurdun yıkıntılarından sağ salim kaçıp dünyanın dört bir yanında cemaatler kuran Ermeni kuşağındandır. Amerikan rüyasının izini süren Kaspar, küçük tarlasını ekip biçeceği ve gayri menkule yatırım yapmaya başlayacağı California’nın San Joaquin Vadisi’ne yerleşir. Fakat Ermenistan’a dair anıları güçlü bir alev gibi yanıp tutuşmaya devam eder, içinde bir sevda mirası, keder ve ulusunun yeniden doğma umuduyla. Kaspar’ın oğlu Richard, aile çiftliğini terk ederken bu kayıp ulusun tarihini, devrin inkârcı güçlerine karşı savunmaya hazırdır. Amerika Birleşik Devletleri’nde Ermeni araştırmaları alanının açılmasına öncülük eder ve soykırım konusunda dünyaca tanınmış bir uzman haline gelir. Richard’ın oğlu Raffi de geçmişin büyüsüne kapılmış ve ondan ilham almıştır. 1989 yılında, Los Angeles’taki hukuk şirketini bırakır, yeni ve bağımsız bir cumhuriyetin yaratımında tarihsel rol oynayacağı Sovyet Ermenistanı’na geri döner. İşte, Raffi’nin oğlu Garin Hovannisyan, kısmen anı soruşturması ve kısmen de Ermeni halkının tarihi olan bu dokunaklı kitapta, ailesinin öyküsünü anlatıyor; tarihin insanların hayatları üzerine düşürdüğü uzun gölgeleri aydınlatan bir trajedi, anı ve arınma hikâyesi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Anıların Gölgesinde Bir Ermeni Ailesinin Yüzyılı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Anıların Gölgesinde Bir Ermeni Ailesinin Yüzyılı.

...nın dört bir yanında cemaatler kuran Ermeni kuşağındandır ... Anıların Gölgesinde Bir Ermeni Ailesinin Yüzyılı - 18.33 TL + KDV ... . Anıların Gölgesinde. Bir Ermeni Ailesinin Yüzyılı. Garin K. Hovannissian. Kaspar'ın oğlu Richard, aile çiftliğini terk ederken bu kayıp ulusun tarihini, devrin inkârcı güçlerine karşı savunmaya hazırdır. Anıların gölgesinde : bir Ermeni ailesinin yüzyılı. Başlık Kaspar Hovannisian adlı yeniyetme delikanlı, anayurdun yıkıntılarından sağsalim kaçıp dünyanın dört bir yanında cemaatler kuran Ermeni kuşağındandır. Kaspar Hovannisian adlı yeniyetme delikanlı, anayurdun yık ... Anıların Gölgesinde Bir Ermeni Ailesinin Yüzyılı - Garin... ... . Kaspar Hovannisian adlı yeniyetme delikanlı, anayurdun yıkıntılarından sağ salim kaçıp dünyanın dört bir yanında cemaatler kuran Ermeni kuşağındandır. Kaspar Hovannisian adlı yeniyetme delikanlı, anayurdun yıkıntılarından sağsalim kaçıp dünyanın dört bir yanında cemaatler kuran Ermeni kuşağındandır. 15.84 TL. Kaspar Hovannisian adlı yeniyetme delikanlı, anayurdun yıkıntılarından sağsalim kaçıp dünyanın dört bir yanında cemaatler kuran Ermeni kuşağındandır. Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor PTT ve Türk Telekom Anıları Edebiyat » Anı (hatırat) » Anıların Gölgesinde Bir Ermeni Ailesinin Yüzyılı. 19.29 +KDV. Kaspar Hovannisian adlı yeniyetme delikanlı, anayurdun yıkıntılarından sağsalim kaçıp dünyanın dört bir yanında cemaatler kuran Ermeni kuşağındandır....