2016 ÖABT Tarih Kavramatik Soru Bankası (Tamamı Çözümlü)

Kollektif

2016 ÖABT Tarih Kavramatik Soru Bankası (Tamamı Çözümlü)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-10
YAZAR Kollektif
ISBN
DOSYA FORMATI 10,88 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

ÖABT (Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi) içeriği bakımından öğretmen adaylarının hem alan eğitimi yeterliğini hem de alan bilgisini kontrol eden bir sınav olacaktır. Uzman Kariyer Komisyonu olarak, bu sınavın uygulanacağının açıklandığı ilk günden bu yana eğitim ve fakültelerden akademisyenlerin de yer aldığı yazar kadromuzla yaptığımız bu çalışmayla öğretmenlik alan bilgisi Kavramatik çözümlü soru bankamızı hazırladık. Bu hazırladığımız kitapta ÖSYM’nin açıklamasında belirtildiği şekilde ilgili alan derslerinin konu kapsamıyla birebir örtüşen ve özgün soru tarzlarını bulacaksınız. Öğretmenlik hayatınıza başlangıç olacak bir sınavın eşiğinde size yol göstermek için anlaşılırlığı ile sizin için vazgeçilmez bir kaynak olacaktır. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 2016 ÖABT Tarih Kavramatik Soru Bankası (Tamamı Çözümlü) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 2016 ÖABT Tarih Kavramatik Soru Bankası (Tamamı Çözümlü).

...retmenliği tamamı çözümlü soru bankası ... ÖABT Türkçe Kavramatik Soru Bankası (Tamamı Çözümlü) Komisyon ... . Öabt sosyal bilgiler tarih soru bankası kpss 2016. ...akademisyenlerin de yer aldığı yazar kadromuzla yaptığımız bu çalışmayla öğretmenlik alan bilgisi Kavramatik çözümlü soru bankamızı hazırladık. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ. Basım Yılı:2016. Baskı:1. ...Yayınları Yediiklim Yayınları 2020 ÖABT Tarih Öğretmenliği Tamamı Çözümlü Soru Bankası. Uzman Kariyer ÖABT Din Kültürü ve Ahlak ... 2016 ÖABT Tarih Kavramatik Soru Bankası (Tamamı Çözümlü)... ... . Uzman Kariyer ÖABT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Kavramatik Tamamı Çözümlü Soru Bankası Seti... 2020 ÖABT Tarih Öğretmenliği Çözümlü 5 Deneme Yeni Sistem. Kolektif. Uzman Kariyer Yayınları. 2020 KPSS Eğitim Bilimleri Tamamı Çözümlü Profesyonel Soru Seti. Tarih Kitapları. Gelince Haber Ver. Alışveriş Listeme Ekle. ÖABT Türkçe Kavramatik Soru Bankası (Tamamı Çözümlü) Hakkında Bilgiler. ...akademisyenlerin de yer aldığı yazar kadromuzla yaptığı...