Mimoslar (Karton Kapak)

Herodas

Mimoslar (Karton Kapak)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-03
YAZAR Herodas
ISBN 6053326618
DOSYA FORMATI 9,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Şair Hipponaks tarafından geliştirilen ve bu gerçekçi ifade tarzını oldukça iyi yansıtan kholiambos ölçüsüyle kaleme aldığı Mimoslar’da yalın ve nesnel tasvirler, halk dilinden sözcükler, deyim ve atasözleri kullanarak toplumun gerçekçi bir portresini çizer.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mimoslar (Karton Kapak) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mimoslar (Karton Kapak).

...ltür yayınları. Cilt Tipi. Karton Kapak ... Çin Memuru Karton, Alibaba.com Üzerinde Çin Fabrikaları... ... . Dil. TÜRKÇE. 6.37 TL. Şair Hipponaks tarafından geliştirilen ve bu gerçekçi ifade tarzını oldukça iyi yansıtan kholiambos ölçüsüyle kaleme aldığı Mimoslar'da yalın ve nesnel tasvirler, halk dilinden sözcükler... Cilt Durumu:Karton Kapak. ISBN:6053326618. Şair Hipponaks tarafından geliştirilen ve bu gerçekçi ifade tarzını oldukça iyi yansıtan kholiambos ölçüsüyle kaleme aldığı Mimoslar'da yalın ve nesnel... Ana sayfa Mimoslar (karton Kapak) Herod ... Mimoslar (Karton Kapak) ... ... Ana sayfa Mimoslar (karton Kapak) Herodas Türkiye İş Bankası Kültür Yayın Mimoslar Karton Kapak kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Mimoslar (Karton Kapak) kitabı mı arıyorsunuz? Yazar Herodas mi yazmış? O halde doğru yolda! okumak internet üzerinden Mimoslar (Karton Kapak) DOC Pdf; ücretsiz Indir. Cilt Durumu:Karton Kapak. ISBN:6053326618. Şair Hipponaks tarafından geliştirilen ve bu gerçekçi ifade tarzını oldukça iyi yansıtan kholiambos ölçüsüyle kaleme aldığı Mimoslar'da yalın ve nesnel... Herodas. Şair Hipponaks tarafından geliştirilen ve bu gerçekçi ifade tarzını oldukça iyi yansıtan kholiambos ölçüsüyle kaleme aldığı Mimoslar'da yalın ve nesnel tasvirler, halk dilinden sözcükler... Arkadaşlar kitap alırken bazı kitaplarda( özellikle popüler olanlarda ) hem karton kapak hem de ciltli kapak seçeceği oluyor. Elim ciltli kapağa gitse. Mimoslar yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Mimoslar kitabına benzeyen kitaplar. Format: Karton kapak. ISBN: 9786053326618. Kitap alırken herşeyine dikkat ederim, en önemlisi yazar, kitabın konusu ya da yayınevi gibi detaylardır belki de ama bence kitabın kapağındaki resim... Mimoslar Ciltli Hasan Ali Yücel Klasikler İş Bankası Kültür Yayınları Herodas. Bu bakımdan Herodas'ın...