Kaos'un Kutsal Kitabı

Albert Caraco

Kaos'un Kutsal Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-12-23
YAZAR Albert Caraco
ISBN 9755707716
DOSYA FORMATI 6,29 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

20. yüzyılın son kâhin-peygamberi Albert Caraco’dan tüm insanlığa bir lanettir Kaos’un Kutsal Kitabı. Nietzsche’den bu yana hiçbir filozofun gösteremediği yıkıcı gücü taşıyan, bir münzevinin kendisine “rağmen” kültleşen metni... Soğukluğu, doğrudanlığı ve berrak karamsarlığıyla eşsiz, bir “nesnellik fanatiği”nin bedduası…Üremeye, üretmeye ve tüketmeye bir reddiye; şehirlere, beton katmanlarına, budala politikacılara, böcekleşmiş yığınlara, gökten firar etmiş tanrılara bir lanet...Çağın ender münzevi düşünürlerinden birinin kaleminden yoğun, sert, kehanet dolu, provokatif ve karanlık bir metin. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kaos'un Kutsal Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kaos'un Kutsal Kitabı.

...ve ezoterik bir bilgi hep saklıdır; "Kaos'un Kutsal Kitabı" da bunlardan biri… "Ahir zaman"; hem "yeni", "son" anlamında, hem de "dünyanın son günleri, kıyametin kopmak üzere ... Kaos'un Kutsal Kitabı | Albert Caraco ... . Bulunduğu günler veya yıllar" anlamında bir ibare. ...geleneklerimiz giysiler gibi birbiri ardına üzerimizden düşerek bizi çıplak bırakacaklar, Ancak o zaman yargılanacağız, dışımız çıplak içimiz boş, ayaklarımızın altında uçurum, başlarımızın üzerinde kaos. En sonuncu ve en radikal ahlakçının, öfkeli beddualarla dolu, kısa fragmanlardan oluşan bu kitabı, bir tür kutsal kitap, kıyamet deyişi olarak okunabilir; ama daha üzerimiz ... Kaos'un Kutsal Kitabı - Kitap Vikitap ... . En sonuncu ve en radikal ahlakçının, öfkeli beddualarla dolu, kısa fragmanlardan oluşan bu kitabı, bir tür kutsal kitap, kıyamet deyişi olarak okunabilir; ama daha üzerimizden düşerek bizi çıplak bırakacaklar, ancak o zaman yargılanacağız, dışımız çıplak içimiz boş, ayaklarımızın altında uçurum, başlarımızın üzerinde kaos. Kitap Adı:Kaos'un Kutsal Kitabı. Baskı Tarihi:Mayıs 2016. Sayfa Sayısı:104. 20. yüzyılın son kâhin-peygamberi Albert Caraco'dan tüm insanlığa bir lanettir Kaos'un Kutsal Kitabı. Kitap Adı: Kaos'un Kutsal Kitabı Yazar: Albert Caraco Yayıncı: Sel Yayıncılık Sayfa Sayısı: 104. 20. yüzyılın son kâhin-peygamberi Albert Caraco'dan tüm insanlığa bir lanettir Kaos'un Kutsal Kitabı....