Bunalım ÇağıKierkegaard - Marx - Nietzsche

Çetin Türkyılmaz

Bunalım ÇağıKierkegaard - Marx - Nietzsche
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-10
YAZAR Çetin Türkyılmaz
ISBN 6058447332
DOSYA FORMATI 4,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çağımızda artık bütün dünyaya yayılmış olan bunalımı aşma kaygısı taşıyanların Kierkegaard, Marx ve Nietzsche’nin düşüncelerinden öğreneceği çok şey vardır. Çünkü günümüzün en temel sorunlarının ardında yatan nedenleri sorgulamak ve bu sorunları aşmak için felsefecilerin öncelik tanıyacakları şey, örneğin kültürlerarası sağlıklı bir dialog değil, bu dialogun da yapılabilmesinin koşulu olabilecek insan görüşleri olsa gerek. 19. yüzyılda olduğu gibi, günümüzün çeşitli toplum ve kültürlerinde, geleneksel düşünme biçimlerinden kaynaklı olarak, insan “değeri sıfır olan” bir varlık görülürken, insanın değerini yok sayan kültürler arasında sağlıklı bir dialogun gerçekleştirilebileceğini düşünmek doğru bir yaklaşımmış gibi görünmemektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bunalım ÇağıKierkegaard - Marx - Nietzsche i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bunalım ÇağıKierkegaard - Marx - Nietzsche.

...lmaz. Çağımızda artık bütün dünyaya yayılmış olan bunalımı aşma kaygısı taşıyanların Kierkegaard, Marx ve Nietzsche'nin düşüncelerinden öğreneceği çok şey vardır ... Bunalım Çağı - Kierkegaard - Marx - Nietzsche - Çetin... | Okurhan ... . 0535 745 22 02. Menu. Bunalım Çağı Kierkegaard Marx Nietzsche. yayilmis olan bunalimi asma kaygisi tasiyanlarin Kierkegaard, Marx ve Nietzsche'nin düsüncelerinden ögrenecegi çok sey vardir. 11.92 TL. "Çağımızda artık bütün dünyaya yayılmış olan bunalımı aşma kaygısı taşıyanların Kierkegaard, Marx ve Nietzsche'nin düşüncelerinden öğreneceği çok şey vardır. Mesela bu yazımızda yazar Çetin Türkyılmaz kitapları arasında yer alan Bunalım Çağı Kierkegaard - Marx - Nietzsche yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Üye ... Bunalım Çağı - Kierkegaard - Marx - Nietzsche - Ürün Bulucu ... . Mesela bu yazımızda yazar Çetin Türkyılmaz kitapları arasında yer alan Bunalım Çağı Kierkegaard - Marx - Nietzsche yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Üye Girişi | Yeni Üye Kaydı Buradasınız » Anasayfa » İçerik Detay » Bunalım Çağı : Kierkegaard Marx Nietzsche. Çağımızda artık bütün dünyaya yayılmış olan bunalımı aşma kaygısı taşıyanların Kierkegaard, Marx ve Nietzsche'nin düşüncelerinden öğreneceği çok şey vardır. Ana Sayfa. Felsefe. Bunalım Çağı Kierkegaard Marx Nietzsche....