Benlik, Aile ve İnsan GelişimiKültürel Psikoloji

Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı

Benlik, Aile ve İnsan GelişimiKültürel Psikoloji
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-08-19
YAZAR Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı
ISBN 6059389440
DOSYA FORMATI 10,81 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sosyal psikolojinin kurucularından, uluslararası üne sahip Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı, Benlik, Aile ve İnsan Gelişimi adlı kitabında yirmi yıllık çalışmalarını bir araya getiriyor.Kağıtçıbaşı, insan psikolojisi ve sosyal gelişimi ele aldığı kitabında kültürün kişisel gelişime etkisini bağlamsal-gelişimsel-işlevsel bir yaklaşımla inceliyor. Kitap, kültürel ve kültürlerarası psikologlara psikolojiyi evrensel hale getirme ve kültüre daha az bağımlı kılma konusunda yol gösterirken, psikoloji ve sosyal bilimler öğrencileri için de benzersiz bir kaynak olma niteliğini taşıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Benlik, Aile ve İnsan GelişimiKültürel Psikoloji i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Benlik, Aile ve İnsan GelişimiKültürel Psikoloji.

...Şekli Benlik aile ve insan gelişimi kültürel psikoloji ... Benlik, Aile ve İnsan Gelişimi: Kültürel Psikoloji ... . Prof. Dr. ÇİĞDEM KAĞITÇIBAŞI. 22.21 TL. Sosyal psikolojinin kurucularından, uluslararası üne sahip Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı, Benlik, Aile ve İnsan Gelişimi adlı kitabında yirmi yıllık çalışmalarını bir araya getiriyor. Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı. Sosyal psikolojinin kurucularından, uluslararası üne sahip Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı, Benlik, Aile ve İnsan G ... Çiğdem Kağıtçıbaşı - Benlik, Aile ve İnsan Gelişiminde Kültürel... ... . Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı, Benlik, Aile ve İnsan Gelişimi adlı kitabında yirmi yıllık çalışmalarını bir araya... Sosyal psikolojinin kurucularından, uluslararası üne sahip Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı, Benlik, Aile ve İnsan Gelişimi adlı kitabında yirmi yıllık çalışmalarını bir araya getiriyor. Cigdem Kagitcibasi'nin yirmi yillik calismalarinin bir araya getirildigi Benlik, Aile ve Insan Gelisimi kitabi, kulturun kisisel gelisime etkisini baglamsal-gelisimsel-islevsel bir yaklasimla inceliyor. Benlik, Aile ve İnsan Gelişimi Kültürel Psikoloji Yazar: Çiğdem Kağıtçıbaşı Redaksiyon: Çiçek Öztek 2.Baskı: Colorist Akademi Matbaacılık İstanbul, Eylül 2012 s . 464 Sosyal psikolojinin kurucularından... Benlik,aile Ve İnsan Gelişimi Kültürel Psikoloji. Yazar. Çiğdem Kağıtçıbaşı. Okul Ortamlarındaki Ergenler İçin Bilişsel Terapi kitabi pdf 1 gün önce Psikoloji. Kozmik Oyun & İnsan Şuurunun Sınırlarına Yolculuk kitabi pdf 2 gün önce Psikoloji. Start by marking "Benlik, Aile ve İnsan Gelişimi: Kültürel...