Yaşar Kemal (Ciltli)Bir Ömür Edebiyat

Feridun Andaç

Yaşar Kemal (Ciltli)Bir Ömür Edebiyat
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-02
YAZAR Feridun Andaç
ISBN 6059864541
DOSYA FORMATI 3,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Dünyaya gelmişim ya, şu güzelim gökyüzünü, yıldızları, ayı, dağların yamacına vuran gün ışığını görmüşüm ya, insanoğlunun tadına varmışım ya, seher vakti, traktörümle sürdüğüm topraktan çıkan kokuyu koklamışım ya… İşte insanlığın aradığı ölümsüzlük otu bu değil mi?”Feridun Andaç, Yaşar Kemal’in anlatı evrenini bir kazıcı gibi ortaya çıkarmaya, görmeye, anlatmaya devam ediyor. Üç kitaplık dizisinin ikinci kitabı yazarımızın Yaşar Kemal’le farklı zamanlarda yaptığı söyleşileri içeriyor. Bir yazarı anlamak, onun anlatı evrenini kavramak için farklı bakışları/yorumları içeren; üstelik kendi sözlerinde yaşamına/yazarlığına dair süreçleri tanımaya dönük bir belgesel kitap elinizdeki Yaşar Kemal: Bir Ömür Edebiyat.Bir yazarın yaşamı ve yapıtına dönük kapsamlı bir bakış/yorumla birlikte farklı bakış açılarıyla onun yaratıcılığının kaynaklarını irdeleyen; aynı zamanda kendi sözlerinde bu dünyanın dilini nasıl kurduğunu anlatan bir birikimi sunuyor size Yaşar Kemal: Bir Ömür Edebiyat. Edebiyata adanmış bir ömrün bütün dönemeçlerini gözler önüne seren bu kitapla Yaşar Kemal’e daha da yakından bakacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaşar Kemal (Ciltli)Bir Ömür Edebiyat i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaşar Kemal (Ciltli)Bir Ömür Edebiyat.

...rduğunu anlatan bir birikimi sunuyor size Yaşar Kemal: Bir Ömür Edebiyat ... Yaşar Kemal Bir Ömür Edebiyat, Feridun Andaç » Satın Al... - Kidega ... . Yaşar Kemal (Ciltli) & Bir Ömür Edebiyat Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Yaşar Kemal (Ciltli) & Bir... ...dair süreçleri tanimaya dönük bir belgesel kitap elinizdeki Yasar Kemal: Bir Ömür Edebiyat.Bir Bir Ömür Edebiyat Ciltli Ürün Kodu: 9786059864541 Basım Yılı: 2016.00000000 Kapak Türü: Ciltli... %20 indirimli Yeni. İndigo Kitap En Sevilen Klasik Masallar Masal Şehr ... Yaşar Kemal (Ciltli): Bir Ömür Edebiyat: Feridun Andaç... ... ... %20 indirimli Yeni. İndigo Kitap En Sevilen Klasik Masallar Masal Şehri Ciltli - Komisyon. Bir Ömür Nasıl Yaşanır? - İlber Ortaylı Kronik Kitap. 19.17 TL. ...açılarıyla onun yaratıcılığının kaynaklarını irdeleyen; aynı zamanda kendi sözlerinde bu dünyanın dilini nasıl kurduğunu anlatan bir birikimi sunuyor size Yaşar Kemal: Bir Ömür Edebiyat. Eski olanlar. Ciltli Kapak, 2 Şubat 2016. "Lütfen tekrar deneyin". 27.78 TL. ...açılarıyla onun yaratıcılığının kaynaklarını irdeleyen; aynı zamanda kendi sözlerinde bu dünyanın dilini nasıl kurduğunu anlatan bir birikimi sunuyor size Yaşar Kemal: Bir Ömür Edebiyat. Biyografi - Otobiyografi kategorisinde yer alırken Yaşar Kemal (Ciltli) & Bir Ömür Edebiyat epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 1991-01-01 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı 'dır. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ür...