Vesta-Linnea Ayışığında

Tove Appelgren

Vesta-Linnea Ayışığında
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-22
YAZAR Tove Appelgren
ISBN 9752521407
DOSYA FORMATI 9,74 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Vesta-Linnéa dışarı çıkmak istiyor. Hem istiyor hem istemiyor. Yorganı başının üzerine çekip kalp atışlarını dinliyor. Ama küçük kardeşi Wendla, Vesta’nın yorganının ucunu kaldırıp içeri Paskalya’dan beri sakladığı prenses yumurtasını itince yataktan kalkmak eskisi kadar zor gelmiyor.Kulübede oynarlarken Wendla, “Bazen niçin bu kadar üzgün oluyorsun anlamıyorum? Ben her zaman kalkıp oynamak isterim,” diyor. Vesta-Linnéa nedenini bilmiyor. O karanlık, tatsız tuzsuz sabahlarda kendini nasıl hissettiğini bir türlü anlatamıyor.Tove Appelgren’in yazdığı, Salla Savolainen’in resimlediği serinin beşinci kitabında Vesta-Linnéa bir insanın ne kadar üzgün olabileceğini düşünüyor ve üzüntü denilen şeyle nasıl başa çıkılacağını keşfediyor.Tove Appelgren, Vesta-Linnéa serisiyle duyguları ve kendini tanıyıp kabul etmek üzerine sımsıcak öyküler anlatıyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Vesta-Linnea Ayışığında i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Vesta-Linnea Ayışığında.

...lendi! Vesta-Linnea Ayışığında. Vesta-Linnea Ayışığında arıyorsan site site dolaşma! Vesta-Linnea Ayışığında ... Vesta-Linnea Ayışığında Tove Appelgren-Salla Savolainen ... . 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 10:34 Amazon Türkiye. Kitap. Vesta Lınnea Ayışığında. Vesta lınnea ayışığında. Barkod 9789752521407. Stok Durumu VAR. Vesta Linnea Ayışığında Hikayeler Vesta-Linnea dışarı çıkmak istiyor. Hem istiyor hem istemiyor. Yorganı başının üzerine çekip Büyülü Fener Yayınları Tove Appelgren. Vesta-Linnea Ay ... Vesta Linnea Ayışığında En Uygun Fiyatlarla ... . Hem istiyor hem istemiyor. Yorganı başının üzerine çekip Büyülü Fener Yayınları Tove Appelgren. Vesta-Linnea Ayışığında. Yeni. Ücretsiz Kargo. Tove Appelgren, Vesta-Linnea serisiyle duyguları ve kendini tanıyıp kabul etmek üzerine sımsıcak öyküler anlatıyor. Vesta-Linnea Ayışığında. Vesta-Linnea dışarı çıkmak istiyor. Hem istiyor hem istemiyor. Yorganı başının üzerine çekip kalp atışlarını dinliyor. 11.70 TL. Vesta Linnea AyışığındaVesta Linnea Ayışığında - Vesta-Linnéa dışarı çıkmak istiyor. Vesta-Linnéa Ayışığında book. Read 5 reviews from the world's largest community for readers. Let us know what's wrong with this preview of Vesta-Linnéa Ayışığında by Tove Appelgren. Vesta - Linnea Ayışığında kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Vesta-Linnéa nedenini bilmiyor. O karanlık, tatsız tuzsuz sabahlarda kendini nasıl hissettiğini bir türlü anlatamıyor. 12.80 TL. Kulübede oynarlarken Wendla, "Bazen niçin bu kadar üzgün oluyorsun anlamıyorum? Ben her zaman kalkıp oynamak isterim," diyor. Vesta-Linnea nedenini bilmiyor. Vesta Linnea Ayışığında - Tove Appelgren. Büyülü Fener Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 127.5 Puan. Tove Appelgren kaleminden Vesta-Linnea Ayışığında kitabını en ucuz ve en hız...