Süper Zeka Deneme 3 (3. Sınıflar İçin)

İrfan Özkaya

Süper Zeka Deneme 3 (3. Sınıflar İçin)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-10
YAZAR İrfan Özkaya
ISBN 6055255657
DOSYA FORMATI 5,29 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitabımız: BİLSEM Sınavlarına – TÜBİTAK Sınavlarına, Matematik Olimpiyatlarına, Matematik Yarışmalarına, Özel Okul Sınavlarına, Bursluluk Sınavlarına Hazırlık ve Okula Yardımcı olmak için hazırlanmıştır.Kitabımız, Tamamı Çözümlü Dikkat Geliştirme, IQ, Şekil Yeteneği, Sayısal Yetenek, Çoklu Yetenek, Matematik, Türkçe, Sözel Mantık ve Zeka Problemleri içermektedir. Sevgili çocuklar, değerli öğretmenler ve veliler;Birey, toplum, bilim ve teknoloji için vazgeçilmez bir değerdir. Elinizdeki kitap bilim dünyasına adım atmak isteyen parlak zekalı öğrencilerimiz için hazırlanmış olup öğrencilerimize doğru ve mantıklı düşünmeyi, problem çözme becerilerini ve farklı bakış açıları kazandırmayı hedeflemektedir.Ulusal çapta yapılan BİLSEM sınavlarına ve hemen hemen her ilde ulusal çapta yapılan matematik yarışmalarına hazırlanırken bu denemelerle kendinizi test edebilirsiniz. Bu kitaplarımızda öğrencilerimizin kazanımlarını ölçmek amaç edinilmiştir. Kısacası kitaplarımız her yaştan öğrencinin eğitimine ciddi katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Bizlere düşen öğrencilerimizin bilime ilgisini arttırmak ve geleceğin bilim insanlarını ülkemize kazandırma da katkıda bulunmaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Süper Zeka Deneme 3 (3. Sınıflar İçin) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Süper Zeka Deneme 3 (3. Sınıflar İçin).

...şmalarına, Özel Okul Sınavlarına.. ... Süper Zeka Deneme 3 (3. Sınıflar İçin) İrfan Özkaya ... . Kitabımız, Tamamı Çözümlü Dikkat Geliştirme, IQ, Şekil Yeteneği, Sayısal Yetenek, Çoklu Yetenek, Matematik, Türkçe, Sözel Mantık ve Zeka Problemleri içermektedir. AYT Yabancı Dil Deneme. KPSS. 3. Sınıf Soru Bankası. 3. Sınıf Tatil Kitabı. 3. Sınıf Yaprak Test. 3. Sınıf Akıllı Defter. ...özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Süper Zeka Deneme 3 (3. Sınıflar İ ... Süper Zeka Deneme 3 (3. Sınıflar İçin) Fiyatı ve Konusu | Kitap365.com ... .Süper Zeka Deneme 3 (3. Sınıflar İçin) Pdf İndir. değerli öğretmenler ve veliler;Birey, toplum, bilim ve teknoloji için vazgeçilmez bir değerdir. ...Sınıflar İçin) İrfan Özkaya Zeka Gelişimi incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Geri Satıcı Açıklaması. Süper Zeka Deneme - 3 Altın Nokta Yayınları. (#497893057). Kitabımız, Tamamı Çözümlü Dikkat...