Vesta-Linnea Çok Üzgün

Tove Appelgren

Vesta-Linnea Çok Üzgün
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-22
YAZAR Tove Appelgren
ISBN 9752521445
DOSYA FORMATI 6,49 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yaz mevsimi. Vesta-Linnéa ailesiyle birliktedeniz kıyısında tatilde. Vesta-Linnéa en küçük kız kardeşi Freja’yla evcilik oynuyor. Freja tatlı, uysal bir çocuk, Vesta-Linnéa’nın prenses olmasına hiç itiraz etmiyor. Wendla da onlarla birlikte oynamak istiyor. Anneleri çok güzel buluyor bu fikri, ama Vesta-Linnéa hiç hoşlanmıyor. “Hiç oynamam daha iyi,” diye kızıyor ve sazlıktaki ona ait taşın üzerinde oturup kara kara düşünüyor. “Dünyanın en yalnız insanı benim,” diyor kendi kendine. “Ölecek olsam beni hiç özlemezler!”Tove Appelgren, Vesta-Linnéa serisinin bu dördüncü kitabında hayatın bazen küçücük bir çocuğa bile ne kadar karanlık görünebileceğini anlatıyor. Ama bu karanlığın yok olup yerini aydınlığın alacağını da gösteriyor.Salla Savolainen’in çizimleri her zaman olduğu gibi enfes, ince ayrıntılarla dolu ve eğlenceli.Tove Appelgren, Vesta-Linnéa serisiyle duyguları ve kendini tanıyıp kabul etmek üzerine sımsıcak öyküler anlatıyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Vesta-Linnea Çok Üzgün i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Vesta-Linnea Çok Üzgün.

... oynuyor. Freja tatlı, uysal bir çocuk, Vesta-Linnea'nın prenses olmasına hiç itiraz etmiyor ... Vesta-Linnea ve Çok Üzgün - 010279156 ... . Wendla da onlarla birlikte oynamak istiyor. Salla Savolainen, Tove Appelgren. Yaz mevsimi. Vesta-Linnéa ailesiyle birlikte deniz kıyısında tatilde. Vesta-Linnéa en küçük kız kardeşi Freja'yla evcilik oynuyor. Annesinin o gün için planları Vesta-Linnéa'nın ise kendine göre istekleri vardır. "Vesta-Linnéa ve Sevgili Köpeği" "Vesta-Linnéa Çok Üzgün" "Vesta-Linnéa Ayışığında ... Hikayeler - Büyülü Fener Yayınları - Vesta-Linnea Çok Üzgün ... . "Vesta-Linnéa ve Sevgili Köpeği" "Vesta-Linnéa Çok Üzgün" "Vesta-Linnéa Ayışığında". Vesta-Linnéa ailesiyle birlikte deniz kıyısında tatilde. Vesta-Linnéa en küçük kız kardeşi Freja'yla evcilik oynuyor. Anneleri çok güzel buluyor bu fikri, ama Vesta-Linnéa hiç hoşlanmıyor. free online 9752521445 Vesta-Linnea Çok Üzgün docx fb2 torrent kitap Indir ucuz satışlar Vesta-Linnea Çok Üzgün txt doc; EPUB Satış değişimi Vesta-Linnea Çok Üzgün Epub e-book Vesta-Linnea ailesiyle birlikte deniz kıyısında tatilde. Vesta-Linnéa en küçük kız kardeşi Freja'yla evcilik oynuyor. Freja tatlı, uysal bir çocuk, Vesta-Linnea'nın prenses olmasına hiç itiraz etmiyor. Vesta-Linnéa en küçük kız kardeşi Freja'yla evcilik oynuyor. Freja tatlı, uysal bir çocuk, Vesta-Linnea'nın prenses olmasına hiç itiraz etmiyor. Wendla da onlarla birlikte oynamak istiyor. Tove Appelgren, Salla Savolainen. Yaz mevsimi. Vesta-Linnea ailesiyle birlikte deniz kıyısında tatilde. Vesta-Linnéa en küçük kız kardeşi Freja'yla evcilik oynuyor. Salla Savolainen, Tove Appelgren. Yaz mevsimi. Vesta-Linnéa ailesiyle birlikte deniz kıyısında tatilde. Vesta-Linnéa en küçük kız kardeşi Freja'yla evcilik oynuyor. Ürün Adı: Vesta-Linnea ve Çok Üzgün Ürün Kodu: 010279156 Kitabın Yazarı: Tove Appelgren-Salla Savolainen Basım Yılı: 2016 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: Kuşe Çevirmen: Ali Arda. ...Çok Üzgün Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Vesta-Linnea Çok Üzgün Pdf İndir. Yaz mevsimi. Vesta-Linnea ailesiyle birlikte deniz kıyısında tatilde....