İlk Aşk / Adem İle Havva

Seyit Ahmet Uzun

İlk Aşk / Adem İle Havva
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-24
YAZAR Seyit Ahmet Uzun
ISBN 6051512969
DOSYA FORMATI 4,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Yokluğun yok olduğu zamandı. İnsan denen varlığın adı sanı dahi anılmazdı.Bir O vardı.”Daha cennet yaratılmamıştı ve Âdem Havva’yı tanımamıştı. Özdü Adem’in toprağı, Rabbin kudretinin tecellisiydi.Özden öze bir yol belirdi, aşk Adem’in yüreğinde dirildi.Belirsizdi Havva.İsmi de cismi de yoktu. Daha adını vermemişti. Ama özünden bir parçanın yüreğine dokunduğunu hissetti.Sevgi ve merhamet daha özün ilk parçasında hayat busesiydi.Ruhlar âlemiydi, sohbet meclisinde bir ruh Âdem’in gözünde belirdi. Tanımlayamadığı duygunun gözünden gönlüne yol aldığını fark etti.Aşk sadece gözlerde olursa, gözün gördüğü yeni güzellere kayması kaçınılmaz olacaktı. Âdem bunu yüreğinde karargâh kılan aşkın ilk nazarında anladı.Bildi ki aşk yürektense gözü kör edip ihaneti sonsuza dek mahkûm ederdi.Ve Âdem’in gözü köreldi, yüreğinde aşkın tohumu filizlendi.Ruhunun atışlarını hissediyordu. Aşk sevdiğini yüreğinde duyumsayabilmekti.İnsanlığın yaşadığı ilk aşka yolculukta Âdem ile Havva’ya eşlik etmeye ne dersiniz?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İlk Aşk / Adem İle Havva i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İlk Aşk / Adem İle Havva.

...reğinde duyumsayabilmekti. İnsanlığın yaşadığı ilk aşka yolculukta Adem ile Havva'ya eşlik etmeye ne dersiniz? ... İlk Aşk - Adem ile Havva Seyit Ahmet Uzun ... . 24 TL. Ruhunun atışlarını hissediyordu. Aşk sevdiğini yüreğinde duyumsayabilmekti. İnsanlığın yaşadığı ilk aşka yolculukta Adem ile Havva'ya eşlik etmeye ne dersiniz? Özden öze bir yol belirdi, aşk Adem'in yüreğinde dirildi. Belirsizdi Havva. İsmi de cismi de yoktu. İnsanlığın yaşadığı ilk aşka yolculukta Adem ile Havva'ya eşlik etmeye ne dersiniz? PDF formatında İlk Aşk ... İlk Aşk - Adem ile Havva Seyit Ahmet Uzun ... . İnsanlığın yaşadığı ilk aşka yolculukta Adem ile Havva'ya eşlik etmeye ne dersiniz? PDF formatında İlk Aşk-Adem ile Havva. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Daha cennet yaratılmamıştı ve Âdem Havva'yı tanımamıştı. Özden öze bir yol belirdi, aşk Adem'in yüreğinde dirildi. Belirsizdi Havva. İsmi de cismi de yoktu. İnsanlığın yaşadığı ilk aşka yolculukta Âdem ile Havva'ya eşlik etmeye ne dersiniz? havva ile adem aşkı. şükela: tümü | bugün. kendisiyle eşit koşullarda yaratılan ilk kadını* sevmeyi götü yemeyen ademle ademin bedeninden kendisine itaat etmesi için yapılan itaatkar kadın... 22.50 TL. Ruhunun atışlarını hissediyordu. Aşk sevdiğini yüreğinde duyumsayabilmekti. İnsanlığın yaşadığı ilk aşka yolculukta Adem ile Havva'ya eşlik etmeye ne dersiniz? 17.81 TL. Ruhunun atışlarını hissediyordu. Aşk sevdiğini yüreğinde duyumsayabilmekti. İnsanlığın yaşadığı ilk aşka yolculukta Âdem ile Havva'ya eşlik etmeye ne dersiniz? 24 TL. Ruhunun atışlarını hissediyordu. Aşk sevdiğini yüreğinde duyumsayabilmekti. İnsanlığın yaşadığı ilk aşka yolculukta Adem ile Havva'ya eşlik etmeye ne dersiniz? 22.50 TL. Ruhunun atışlarını hissediyordu. Aşk sevdiğini yüreğinde duyumsayabilmekti. İnsanlığın yaşadığı ilk aşka yolculukta Adem ile Havva'ya eşlik etmeye ne dersiniz?...