Fetullah’ın CoplarıIşık Evlerinden Darbeye

Zübeyir Kındıra

Fetullah’ın CoplarıIşık Evlerinden Darbeye
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-25
YAZAR Zübeyir Kındıra
ISBN 6052280485
DOSYA FORMATI 5,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Emin Çölaşan / 17 Şubat 2001 - Hürriyet Gazetesi :Star Gazetesi'nden Zübeyir Kındıra'nın kitabının ismi “Fethullah'ın Copları” Sol görüşlü olduğu için Polis Akademisi'nden atılan Zübeyir Kındıra şimdi gazetecilik yapıyor. Kitabında Fethullah takımının özellikle polis, öğrenciler ve Emniyet'teki örgütlenme ve çalışmalarını anlatıyor, olaylar ve isimler açıklıyor. Ellerine sağlık. Faruk Bildirici / 06 Mart 2001 - Hürriyet Gazetesi :Zübeyir Kındıra, 1986 yılına kadar Polis Koleji ve Polis Akademisi'nde geçirdiği yıllarda tanık olduğu Fetullahçı örgütlenmeyi “Fetullah'ın Copları” adlı kitapta anlattı. Kındıra, 1986 yılına kadar Kolej ve Akademi'de geçirdiği yıllar ve kitabıyla ilgili olarak şu bilgiyi verdi:“Ben de o evlerden birine götürülenlerdendim. Hemen uzaklaşıp, kurtuldum. Benim gibi birçok arkadaşım da bu topluluktan uzak durdu. Ama benimle birlikte o gün o eve gidenlerin birçoğu iyi birer Fetullahçı oldular.” Hıncal Uluç / 13 Ocak 2009 - Sabah Gazetesi :Fethullah'ın Copları diye bir kitap var. Yazarı Zübeyir Kındıra.. Eski polis, yeni gazeteci.. Bu kitabı buldurun.. Okuyun.. Daha sonra da Emniyet Genel Müdürlüğüne sorun.. Bugün bu ülkede görevli Emniyet Müdürü sayısı kaçtır?. Bunların kaçı Polis Akademisi mezunudur, kaçı Din Kökenli okullardan gelmiştir?. Özlem Akarsu Çelik / 20 Eylül 2010 - Akşam Gazetesi :Zübeyir Kındıra'nın kitabında ilginç bölümler var: Çiçeğe Besmele Çektiren Polis Koleji Öğrencisi, Dua Oku Sınıfı Geç, Işık Evleri Müdavimi Polisler, Cemaatin Sınav Oyunları... Son günlerin en çok tartışılan konusu, sınavlarda çekilen kopyalar...Ve daha fazlası 'Cemaatin Copları'nda... Mutlaka okuyun! Soner Yalçın / 27 Mayıs 2015 - Sözcü Gazetesi :“Zübeyir Kındıra adını hatırladınız mı? Ankara Polis Koleji'nden mezun oldu. Polis Akademisi'nden atıldı. Gazeteci oldu ve “Fethullah'ın Copları” adlı kitabını yazarak, ilk kez Emniyet içindeki Cemaat örgütlenmesini gündeme getirdi. Hayatı karartıldı; otomobili kundaklandı; Türkiye, Star, Akşam, Sabah gibi gazetelerden kovuldu; hiçbir yayın organında iş bulamadı; bir Ege kasabasına çekilmek zorunda kaldı. Fakat… 15 yıl sonra Türkiye, Emniyet içindeki Cemaat yapılanmasının boyutunu görünce şoke oldu.” Bu kitabı okurken dikkatli olun... Çünkü coplar sizi izliyor.. Dinliyor..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Fetullah’ın CoplarıIşık Evlerinden Darbeye i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Fetullah’ın CoplarıIşık Evlerinden Darbeye.

...ir kitap var. FETULLAH'IN (fethullah'ın) COPLARI: ışık evleri'nden darbeye kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Fetullah'ın Copları: Işık Evleri'nden Darbeye: Zübeyir Kındıra... ... . zübeyir kındıra kitapları ve altaylı yayınları 2016 baskısı kitaplar... Tarih kategorisinde yer alan Zübeyir Kındıra isimli yazarın Fethullah'ın Copları: Işık Evleri'nden Darbeye isimli kitabını pdf / E-kitap formatında pdf e-kitap indir,oku. Hıncal Uluç / 13 Ocak 2009 - Sabah Gazetesi : Fethullah'ın Copları diye bir kitap var. Öğrencisi, Dua Oku Sınıfı Geç, Işık ... Fetullah'ın Copları - Işık Evleri'nden Darbeye ... . Hıncal Uluç / 13 Ocak 2009 - Sabah Gazetesi : Fethullah'ın Copları diye bir kitap var. Öğrencisi, Dua Oku Sınıfı Geç, Işık Evleri Müdavimi Polisler, Cemaatin Sınav Oyunları... Zübeyir Kındıra. Emin Çölaşan / 17 Şubat 2001 - Hürriyet Gazetesi : Star Gazetesi'nden Zübeyir Kındıra'nın kitabının ismi "Fethullah'ın Copları" Sol görüşlü olduğu için Polis... Fethullah'ın copları Fethullah'ın copları Zlibeyir Kındıra. Işık Evleri'nde yetişen polisler: copları. Şüphesiz, 'Işık Evleri'ne gitmek, o kişinin örgüt elemanı olduğunu göstermez. Dün gece Halk TV'de Gülen Cemaati'nin polisteki yapılanmasını anlatan Fethullah'ın Copları adlı kitabın yazarı Zübeyir Kındıra'nın Muğla Akbük'te saldırıya uğradı. Hıncal Uluç / 13 Ocak 2009 - Sabah Gazetesi : Fethullah'ın Copları diye bir kitap var. Öğrencisi, Dua Oku Sınıfı Geç, Işık Evleri Müdavimi Polisler, Cemaatin Sınav Oyunları... Fetullah'ın Copları; Işık Evleri'nden Darbeye. Zübeyir Kındıra. Hıncal Uluç / 13 Ocak 2009 - Sabah Gazetesi : Fethullah'ın Copları diye bir kitap var. Ama benimle birlikte o gün o eve gidenlerin birço...