Büyükler Büyüğü Peygamberimiz

Prof. Dr. Ahmet Lütfi Kazancı

Büyükler Büyüğü Peygamberimiz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-01-01
YAZAR Prof. Dr. Ahmet Lütfi Kazancı
ISBN 6055309374
DOSYA FORMATI 11,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ezelden ebede bütün âlemlere rahmet olarak gönderilen Sevgili Peygamberimizi olduğu gibi anlatabilmenin mümkün olmadığını biliyoruz. Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim nasıl ebedi bir mucize ise, Efendimizin mübarek hayatı da o derece mükemmel bir hayat. Bu hayatın sahibi (s.a.v.) Efendimiz, kıyamete kadar gelecek bütün insanlık için vazgeçilmesi düşünülemeyen bir örnek, din, ahlak ve insanlık konusunda ikinci bir eşi olmayan en büyük rehberdir.Bir tarafta onu canından aziz bilen insanların bitmez tükenmez sevgisi, diğer tarafta ona kin, haset ve düşmanlık dolu duygular besleyen talihsiz insanlar... Her ikisinin de ucu bucağı olmayan birer okyanus gibi uzayıp gittiği bir duygu âlemi… Biz ne Hz. Ebu Bekir’in sevgisinin derecesini ölçmeğe, ne de Ebu Cehil’in düşmanlığını olduğu gibi şekillendirmeye güç yetirebilecek insanlar değiliz. Bu bakımdan kitabımızı okurken, “Seyyidü’l-evvelin ve’l-âhirin, İmamü’l-enbiya ve’l-mürselin” Efendimizi olduğu gibi tanıma düşüncesinden çok, solmayan gülden sadece bir nefeslik bir koku alacağımızı hatırımızda tutmamızda fayda vardır. Her Müslüman, Nebiyy-i Muhterem Efendimizi iyice tanımaya mecburdur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Büyükler Büyüğü Peygamberimiz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Büyükler Büyüğü Peygamberimiz.

... olduğu gibi anlatabilmenin mümkün olmadığını biliyoruz ... 4 Büyük Peygamber ve 4 Büyük Kitap | Forum ... . Yüce Kitabımız Kuran Ezelden ebede bütün âlemlere rahmet olarak gönderilen Sevgili Peygamberimizi olduğu gibi anlatabilmenin mümkün olmadığını biliyoruz. Bu Incil 4 kitap ve bazi mektuplardan meydana gelmiştir. 1- Yuhanna 2- Markos 3- Luka 4- Matta bu kitaplarda Hz.Isa(aleyhisselam)'in ilah olduğu yazılmaktadır. Peygamberimizden hiç bahsedilmiyor. Büyükler Büyüğü Peygamberimiz Kitabının özetini inc ... Büyükler Büyüğü Peygamberimiz - Lütfi Kazancı... | Pirtukakurdi.com ... . Büyükler Büyüğü Peygamberimiz Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Büyükler Büyüğü Peygamberimiz Pdf İndir. Bu Incil 4 kitap ve bazi mektuplardan meydana gelmiştir. 1- Yuhanna 2- Markos 3- Luka 4- Matta bu kitaplarda Hz.Isa(aleyhisselam)'in ilah olduğu yazılmaktadır. Peygamberimizden hiç bahsedilmiyor. Büyükler Büyüğü Peygamberimiz (9786055309374). Marka : Ahmet Lütfi Kazancı. Ezelden ebede bütün âlemlere rahmet olarak gönderilen Sevgili Peygamberimizi olduğu gibi anlatabilmenin mümkün......