Zemheride Aşk

Levent Gökmen Demirciler

Zemheride Aşk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-01
YAZAR Levent Gökmen Demirciler
ISBN 9752436107
DOSYA FORMATI 11,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çoğu zaman acıları büyütür insanları; kimi çok iyi bir ailede dünyaya gelir gelmesine, ailelerinin serveti onların mutlu olmasına yetmez, bazıları daha çocuk yaşta ebeveynlerini taker taker kaybedip bir başına kimsesiz kalarak verir hayat sınavını. Tıpkı savaşın hakim olduğu bir dünyada bir başına kalakalan Behice’ye olduğu gibi. Bir de kahya ile evlilik yapmaya zorlandı mı alt üst olur yeniden bir türlü kurulamayan dengeler....Vatanını savunmak uğruna minik yavrusunu ve körpe eşini geride bırakıp uzak diyarlara giden, acımasız savaşta geçmişini yitiren bir asker kendine nasıl yeni bir hayat kurabilir? Ailesinin kim olduğunu, geride bıraktıklarını hiç hatırlayamamak, nereden geldiğini, nereye gideceğini bilememek....Bu kitap savaşın savurduğu bir ailenin yürek burkan öyküsünü anlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zemheride Aşk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zemheride Aşk.

...en Demirciler Tortuga Yayınları - Özel Baskı ... Zemheride Aşk Fiyatı ... . » Zemheride Aşk Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması. Savaşın dağıttığı bir ailenin öyküsü… Yerli Roman. Zemheride Aşk. Zemheride Aşk. Barkod 9789752436107. Stok Durumu TÜKENDİ. Savaşın dağıttığı bir ailenin öyküsü... Çoğu zaman acıları büyütür insanları; kimi çok iyi bir ailede dünyaya gelir gelmesine, ailelerinin serveti onların mutlu olmasına yetmez... Bu kitabın yazarı Levent Gökmen Demircile ... Zemheride Aşk - Uludağ Sözlük ... ... Bu kitabın yazarı Levent Gökmen Demirciler. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Levent Gökmen Demirciler'den Zemheride Aşk kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin. Kargo dahil en ucuz15,58 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Zemheride Aşk. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 10:34 Amazon Türkiye. Geri Satıcı Açıklaması. Zemheride Aşk / Levent Gökmen Demirciler / Tortuga Yayınları. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Zemheride Aşk. Gazeteci yazar Levent Gökmen Demirciler'in ikinci kitabı Zemheride Aşk, Tortuga Yayınları'ndan yayınlandı. Zemheride Aşk, yazarın ilk roman denemesi. Arka Kapaktan. Show TV'nin yeni dizisi Zemheri'nin tüm bölümlerini sitemizden izleyin. Kuzey Yıldızı İlk Aşk | CUMARTESİ | 20.00. Pis Yedili | HAFTA İÇİ | 15.30. İçerde | HER AKŞAM |. 16.80 TL. Savaşın dağıttığı bir ailenin öyküsü... Çoğu zaman acıları büyütür insanları; kimi çok iyi bir ailede dünyaya gelir gelmesine, ailelerinin serveti onların mutlu olmasına yetmez... 13.20 TL. Çoğu zaman acıları büyütür insanları; kimi çok iyi bir ailede dünyaya gelir gelmesine, ailelerinin serveti onların mutlu olmasına yetmez... Levent Gökmen Demirciler. Çoğu zaman acıları büyütür insanları; kimi çok iyi bir ailede dünyaya gelir gelmesine, ailelerinin serveti onların mutlu olmasına yetmez... Bültene Abone Ol. Zemheride Aşk. Bağlantıyı al. Facebook. Ocak 07, 2019. Zemheride Aşk Levent Gökmen Demirciler Tortuga Yayınları - Özel Baskı. 16.80 TL. Zemheride Aşk-Tortuga Yayınları - Özel Baskı- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Zemheride Aşk kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. 18.48 TL. Savaşın dağıttığı bir ailenin öyküsü... Çoğu zaman acıları büyütür insanları; kimi çok iyi bir ailede dünyaya gelir gelmesine, ailelerinin serveti onların mut...