Vesta-Linnea ve Sevgili Köpeği

Tove Appelgren

Vesta-Linnea ve Sevgili Köpeği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-22
YAZAR Tove Appelgren
ISBN 9752521438
DOSYA FORMATI 11,31 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Küçük köpek yavrusunu kucağına alan Vesta-Linnéa, o küçük yavrunun kalp atışlarının kendi kalbinin sesine karıştığını hissedince tarifsiz sevindi. Yavrunun kadife gibi yumuşacık başını öptü. Mutluluktan havalara uçuyordu.Her çocuğun en büyük düşlerinden biridir köpek yavrusu edinmek. Altı yaşındaki Vesta-Linnéa’nın bu düşü gerçekleşir. Ama her şey umduğu gibi gitmez. O tatlı köpek yavrusu Vesta-Linnéa’ya en büyük mutluluğu ve aynı zamanda derin bir acıyı yaşatır.Sevgi, sorumluluk, feragat ve ailenin anlamı üzerine yine sıcak, yine sıradan, yine büyülü bir öykü…Tove Appelgren, Vesta-Linnéa serisiyle duyguları ve kendini tanıyıp kabul etmek üzerine sımsıcak öyküler anlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Vesta-Linnea ve Sevgili Köpeği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Vesta-Linnea ve Sevgili Köpeği.

...u ve aynı zamanda derin bir acıyı yaşatır ... Vesta-Linnea ve Sevgili Köpeği | Okuoku.com ... . 16 TL. Altı yaşındaki Vesta-Linnea'nın bu düşü gerçekleşir. Ama her şey umduğu gibi gitmez. O tatlı köpek yavrusu Vesta-Linnea'ya en büyük mutluluğu ve aynı zamanda derin bir acıyı yaşatır. 14.08 TL. Altı yaşındaki Vesta-Linnea'nın bu düşü gerçekleşir. Ama her şey umduğu gibi gitmez. O tatlı köpek yavrusu Vesta-Linnea'ya en büyük mutluluğu ve aynı zamanda derin bir acıyı yaşatır. Vesta-linnea ve sevgili köpeği. YAZAR: Sall ... VESTA-LİNNEA VE SEVGİLİ KÖPEĞİ - Tırtıl Kids ... . Vesta-linnea ve sevgili köpeği. YAZAR: Salla Savolainen. Yayınevi: büyülü fener yayınları. Büyülü Fener Yayınları'ndan çıkan Vesta-Linnéa ve Sevgili Köpeği, beş kitaplık serinin ikinci kitabı. Bu kitapta bir kez daha, tatlı ve zeki küçük bir kız olan Vesta-Linnéa ve ailesinin evine konuk oluyoruz. Vesta-Linnea ve Sevgili Köpeği. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ama her şey umduğu gibi gitmez. O tatlı köpek yavrusu Vesta-Linnea'ya en büyük mutluluğu ve aynı zamanda derin bir acıyı yaşatır. Vesta-Linnea ve Sevgili Köpeği. Küçük köpek yavrusunu kucağına alan Vesta-Linnea, o küçük yavrunun kalp atışlarının kendi kalbinin sesine karıştığını hissedince tarifsiz sevindi. Vesta-Linnea ve Sevgili Köpeği. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ama her şey umduğu gibi gitmez. O tatlı köpek yavrusu Vesta-Linnea'ya en büyük mutluluğu ve aynı zamanda derin bir acıyı yaşatır. Vesta-Linnéa ve Sevgili Köpeği book. Read reviews from world's largest community for readers. Let us know what's wrong with this preview of Vesta-Linnéa ve Sevgili Köpeği by Tove Appelgren. Küçük köpek yavrusunu kucağına alan Vesta-Linnéa, o küçük yavrunun kalp atışlarının kendi kalb...