Türk YazısıTürk Yazısının Uygulamalarla Öğretimi

Berkant Parlak

Türk YazısıTürk Yazısının Uygulamalarla Öğretimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-25
YAZAR Berkant Parlak
ISBN 6058105508
DOSYA FORMATI 6,98 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türk yazısı; Türklerinin düşlerinin, düşüncelerinin, duyduklarının, bildiklerinin, hissettiklerinin ilk kez yazıya dönüşmüş biçimidir. Türk yazısıyla yazabilmek, bu yazıyı tanımak ve öğrenmek her Türk'ün duygularını kıpırdatacak, gönlünü mest edecektir.Ataların kazıyarak tarihe kaydettikleri taşlarda kendilerinden izler taşıdığı damgalar okurları da tarih yolculuğuna çıkaracaktır. Son yıllarda Türk yazısına yönelik ilgi gittikçe artmaktadır. Büyük bir heyecana yol açan bu ilginin doğru biçime dönüşmesi en önemli adım olacaktır.İşte bu nedenle bu eser Türk yazısının kurallarına bağlı kalarak öğrenilmesi amacıyla kaleme alınmış ve içinde yazının tarihine ait bilgiler de yer almıştır. Çalışma, Türk yazısının hem tarihini hem öğretimini aktarmayı amaçlamaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Türk YazısıTürk Yazısının Uygulamalarla Öğretimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Türk YazısıTürk Yazısının Uygulamalarla Öğretimi.

...ma, Türk yazısının hem tarihini hem öğretimini aktarmayı amaçlamaktadır ... Çağdaş Türk Yazı dilleri.pdf ... . 1 TÜRK YAZISI Uygulamalarla Türk Yazısı Öğretimi Berkant Parlak Beŋgü taş toḳıtdım, bitidim. 9 3. Türk Yazısının Adlandırılması. Türk Yazısı (Türk Yazısının Uygulamalarla Öğretimi). Berkant Parlak. 9.9/10. Alt başlık: Türk Yazısının Uygulamalarla Öğretimi. Baskı tarihi: 25 Aralık 2018. Örneğin, toplu taşıma araçlarını kullanırken veya kullanırken en sevdi ... Türk Yazısı Türk Yazısının Uygulamalarla Öğretimi Dil - Gramer... ... . Örneğin, toplu taşıma araçlarını kullanırken veya kullanırken en sevdiğiniz kitabı Türk Yazısı: Türk Yazısının Uygulamalarla Öğretimi Berkant Parlak okumak zordur, ancak dinlemek çok daha pratiktir. Türk Dili (1 mayıs 1957 sayı:68 cilt: VI )' Vahdi Yurtmen yazısı:Reşad Nuri'den Yankılar ''. Satıcı. : Nigar Sahaf. Türk yazısı; Türklerinin düşlerinin, düşüncelerinin, duydukl...