Satranç Akademisi - Adım 1

Rob Brunia

Satranç Akademisi - Adım 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-12-14
YAZAR Rob Brunia
ISBN 9750010330
DOSYA FORMATI 3,38 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Satranç Akademisi Çalışma Kitapları 5 adımdan oluşan bir seridir. Bu seride, satranç oyunun tüm kuralları tanıtılmaktadır. Daha çok satranç oynamak için gerekli temel yeteneklerin geliştirilmesine odaklanır. Kendine has bir öğretim yöntemi izlemekte ve sunulan konular diğer öğretim metotları ile kıyaslandığında içerik olarak aynı olmakla birlikte sunuş sırası ve uygulanış biçimiyle farklılıklar göstermektedir. Örneğin mat konusu mümkün olduğunca ileri derslerde anlatılmıştır. Bu durumun alışılmadık olmasına rağmen, uygulandığı ülkelerde bugüne kadar edinilen deneyimler göstermiştir ki sistem mükemmel olarak işlemektedir. Metot, çocuklara oynama ve uygulama arasında yeterince zaman verildiğinde çocukların satranç oynamayı oldukça iyi bir şekilde öğrenebildiğini iddia etmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Satranç Akademisi - Adım 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Satranç Akademisi - Adım 1.

.... SATRANÇ AKADEMİSİ ADIM 1 en Beyoğlu ... Satranç Akademisi ... . Comparte este anuncio, "SATRANÇ AKADEMİSİ ADIM 1", con tus amigos. Relacionados. Satranç Akademisi. Programın Amacı: Satranç sporunu öğretmek, taktik ve teknik becerilerin kazanılmasını sağlamaktır. Programın İçeriği http:// akademi . satranc .org.tr/. sertifika almak veya UKD yükseltmek için soru çözümleri.. 3.adim 1.ders uygulama oyunu analizidir. 152 views2 years ago PİYON SATRANÇ AK ... akademi.satranc.org.tr - YouTube ... . 152 views2 years ago PİYON SATRANÇ AKADEMİSİ. Satranç Akademisi olarak, satranç alanında bir Startup başlatıyoruz. İlk adım olarak, Chess ve English isimli bir öğrenci kitabı , başlangıç seviyesindeki bir satranç içeriği ile yayınlandı. Türkiye Satranç Federasyonu Yayınları. Satranç Akademisi Çalışma Kitapları 5 adımdan oluşan bir seridir. Daha çok satranç oynamak için gerekli temel yeteneklerin geliştirilmesine odaklanır....