Mavi Harfler Atölyesi

Hülya Soyşekerci

Mavi Harfler Atölyesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-01
YAZAR Hülya Soyşekerci
ISBN 6055497538
DOSYA FORMATI 8,80 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Son yıllarda özellikle edebiyat eleştirisi alanındaki çalışmalarıyla dikkat çeken Hülya Soyşekerci, bu kitapta yer alan "okuma notları"nde Türk ve dünya edebiyatında bir gezintiye çıkarıyor okuru. Tomris Uyar'dan Yusuf Atılgan'a, Füsun Akatlı'dan Tarık Dursun K.'ya, Flaubert'ten Edgar Allan Poe'ya keyifli ve sıkı bir yolculuk.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mavi Harfler Atölyesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mavi Harfler Atölyesi.

...tölyesi hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası ... Mavi Harfler Atölyesi Hülya Soyşekerci ... . Mavi Harfler Atölyesi. Yeni. Ücretsiz Kargo. %23. Mavi Harfler Atölyesi. Tomris Uyar'dan Yusuf Atılgan'a, Füsun Akatlı'dan Tarık Dursun K.'ya, Flaubert'ten Edgar Allan Poe'ya keyifli ve sıkı bir yolculuk. Mavi Harfler Atölyesi Hülya Soyşekerci. Mavi Harfler Atölyesi. Son yıllarda özellikle edebiyat eleştirisi alanındaki çalışmalarıyla dikkat çeken Hülya Soyşekerci, bu kitapta yer alan "okuma notları"nda Türk ve dünya edebiyatında bir gezintiye... Mavi harfler atölyesi : okuma notları. ISBNp: 9786054597538. Son yıllarda özellikle edebiyat ele ... Mavi Harfler Atölyesi (Okuma Notları) Hülya Soyşekerci ... ... Mavi harfler atölyesi : okuma notları. ISBNp: 9786054597538. Son yıllarda özellikle edebiyat eleştirisi alanındaki çalışmalarıyla dikkat çeken Hülya Soyşekerci, bu kitapta yer alan "okuma notları"nda Türk ve dünya edebiyatında bir gezintiye çıkarıyor okuru. Hülya Soyşekerci. Kitap Tanıtımı Son yıllarda özellikle edebiyat eleştirisi alanındaki çalışmalarıyla dikkat çeken Hülya Soyşekerci, bu kitapta yer alan "okuma notları"nda Türk ve dünya edebiyatında bir... Okuma listeme ekle. Turkuaz, Gök Mavisi, Ay Mavisi adlı üç bölümden oluşan Mavi Harfler Atölyesi'nin ilk bölümünde Halide Edip'ten Onat Kutlar'a yirmi yedi yazar... Son yıllarda özellikle edebiyat eleştirisi alanındaki çalışmalarıyla dikkat çeken Hülya Soyşekerci, bu kitapta yer alan "okuma notları"nda Türk ve dünya edebiyatında bir gezintiye çıkarıyor okuru. Mavi Harfler Atölyesi. Yeni. Ücretsiz Kargo. Mavi Harfler Atölyesi. Hülya Soyşekerci - MAVİ HARFLER ATÖLYESİ kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Mavi Harfler Atölyesi. Yıl : 2012,00000000 Sayfa Sayısı : 312,00000000. Yazar : {%FILITRELINK_3%}. kitaphanen.com´da uygun fiyata Yasakmeyve Yayınları markalı Mavi Harfler Atölyesi 9786055497538 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Son yıllarda özellikle edebiyat eleştirisi alanındaki çalışmalarıyla dikkat çeken Hülya Soyşekerci, bu kitapta yer alan "okuma notları"nda Türk ve dünya edebiyatında bir gezintiye çıkarıyor okuru. Ürün Adı: Mavi Harfler Atölyesi Ürün Kodu: 9786055497538 Basım Yılı: 2012.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Hülya Soyşekerci....