Tamam Spanner, SenKazandın

David Clayton

Tamam Spanner, SenKazandın
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-02
YAZAR David Clayton
ISBN 6053485674
DOSYA FORMATI 12,17 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Del, futbolda çok başarılıdır, hatta babasından bile daha iyidir.Dışarıdan baktığınızda Del’in yaşamının harika olduğunu ve herkesin onu sevdiğini zannedebilirsiniz.Fakat bir çocuk için yıldız olmak hiç de kolay değildir.Ve bir yıldızın da arkadaşa ihtiyacı olabilir…Çocuk ve eğitim üzerine yapılanaraştırmalara göre, okuma ya da okumama alışkanlığının temelini ilk okuduğumuz kitapların belirlediği ortaya çıkmıştır. Kolay anlaşılan, okumayı keyifli bir oyun haline getiren, soyut düşünmeye ve hayal gücüne katkıda bulunan kitaplar okuma alışkanlığının temelini sağlamlaştırırken; çocukların yaşlarına uygun olmayan bir anlatıma sahip, hayal güçlerini geliştirmelerine katkı sağlamayan kitaplara yönlendirilmesi de okumama alışkanlığına yol açmaktadır. Bu araştırmanın sonuçlarından yola çıkarak, okuma eylemini hem kalıcı hem de eğlenceli bir alışkanlık haline getirmeyi amaçlayan seri, 150 kitap ve 4 ayrı okuma seviyesinden oluşmaktadır.Pedagog Ayşen Oy tarafından çocukve ruh sağlığı gelişimi açısından uygun bulunmuştur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tamam Spanner, SenKazandın i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tamam Spanner, SenKazandın.

...n yaz. Tamam Spanner Sen Kazandın-David Clayton-Martı Yayınları-Çevirmen Çiğdem Köfüncü -Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 56 -Basım Yılı 2016 | Del, futbolda çok ba ... Tamam, Spanner, Sen Kazandın! Pdf İndir ... . Tamam, spanner, sen kazandın! YAZAR: David Clayton. Yayınevi: martı yayınları. Deniz Cem - Tamam Tamam (Produced by Shabda) 03:20 TAMAM TAMAM İNANDIK - Yeni Akım Tik Tok Tamam tamam aşkı kazandın yeni tiktoklar Trent videolar 2019 02:05 TikTok - En İyi Videolar ! kitaphanen.com´da uygun fiyata Martı Yayınları markalı Tamam Spanner, Sen Kazandın 9786053485674 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Tamam Spanner S ... Tamam Spanner, Sen Kazandın ... .com´da uygun fiyata Martı Yayınları markalı Tamam Spanner, Sen Kazandın 9786053485674 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Tamam Spanner Sen Kazandın. Marka : Martı Yayıncılık. Barkod : 9786053485674. 7.50 TL. Del, futbolda çok başarılıdır, hatta babasından bile daha iyidir. Dışarıdan baktığınızda Del'in yaşamının harika olduğunu ve herkesin onu sevdiğini zannedebilirsiniz. "Tamam spanner sen kazandın". için 1 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Tamam spanner sen kazandın. David clayton. Satıcı. 6.44 TL. MARTI YAYINLARI , Tamam Spanner, Sen Kazandın için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Ürün Adı: Tamam Spanner, Sen Kazand...