Renksiz Gökkuşağı

Mehmet Seyrek

Renksiz Gökkuşağı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-26
YAZAR Mehmet Seyrek
ISBN 6051801988
DOSYA FORMATI 11,61 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gökkuşağı bazen bir çocuk, bazen de serçe parmağınıza düşen bir kar tanesidir. Ve gökkuşağı… Bazen de maskeli bir depremdir. Yıktıklarını da yıkan, artçıları bitmeyen kırmızı siyah maskeli bir deprem.Herkes kendi gökkuşağını çizer. Ama herkesin elinde aynı sayıda renk olmaz. Kiminkinde yedi, kiminkinde beş, kiminkinde üç ve kiminkinde de yalnızca bir renk olur.Eski bir İrlanda inanışına göre gökkuşağının sonunda bulunmayı bekleyen bir altın küpü vardır. Gökkuşağının yedi rengi insan bilincinin aşamalarını simgeler ve başkalaşım yani bir biçimden başka bir biçime geçme sembolüdür. Gökkuşağı bizi benliğimize götüren köprüdür ve altın küpü de benliğimiz, yani kaybedilmiş olan ve bulmamız gereken hazinedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Renksiz Gökkuşağı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Renksiz Gökkuşağı.

...ir. Yıktıklarını da yıkan artçıları bitmeyen kırmızı siyah maskeli bir deprem ... Pdf Indir Renksiz Gökkuşağı [Mobi . ePub] Ücretsiz - Türkçe En İyi... ... . Renksiz Gökkuşağı.. Gönderen đerkenαяon 6 Nisan 2010 Salı / Etiketler: Kitap. İnsanın Yaratılış Gayesi. Sır.. Renksiz Gökkuşağı.. Ve gökkuşağı… Bazen de maskeli bir depremdir. Yıktıklarını da yıkan, artçıları bitmeyen kırmızı siyah maskeli bir deprem. Herkes kendi gökkuşağını çizer. Ama herkesin elinde aynı sayıda renk olmaz. Öncü - Renksiz Gökkuşağı (2012)1:4 ... Renksiz Gökkuşağı.. | Kenardaki Notlar ... . Ama herkesin elinde aynı sayıda renk olmaz. Öncü - Renksiz Gökkuşağı (2012)1:49. Bursa Kontrol 3.105 views. Daha fazlası ve mp3 için: www.facebook.com/Oncu.official Lirik: Sudan bahsedicek olursak senin kadar güzel değil adını duysa... Renksiz Gökkuşağı E-kitapları ücretsiz indirin {.Pdf.ePub.Txt}. Indir Renksiz Gökkuşağı Kindle Ibook epub; okumak internet üzerinden PDF Renksiz Gökkuşağı Txt Doc torrent Renksiz Gökkuşağı - Mehmet Seyrek ürününün 1 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express Renksiz Gökkuşağı - Mehmet Seyrek yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz....