Parti Gecesi Cinayeti / Sosyete Dedektifi Serisi 4

Susan McBride

Parti Gecesi Cinayeti / Sosyete Dedektifi Serisi 4
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-08
YAZAR Susan McBride
ISBN 6059864558
DOSYA FORMATI 3,94 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sosyete Dedektifi Serisi’nin bu macerasında, sosyetenin isyankâr vârisi Andy Kendricks’in yolu Dallas’ın ateşli striptiz kulüplerinden birine düşer. Bu sefer başı dertte olan, bir bekârlığa veda partisi sonrası ortadan kaybolan sevgilisi Brian’dır.Dedektiflik yeteneklerini çoktan kanıtlamış olan Andy, Brian’ı bulmak için iz sürmeye başlar. İpuçları için hiç olmadık yerlere girmesi ve işi olmayacak insanlarla yüzleşmesi gerekir. Bunlar yetmezmiş gibi sosyetenin huysuz kraliçesi olan annesi ve Brian’ın eski sevgilisiyle de iş birliği yapmak zorunda kalacaktır.Çaresizce Brian’ı arayan Andy’nin kafasında sorular dönüp durmaktadır: Tanıdığı en dürüst ve kibar adamın bagajında ölü bir striptizcinin ne işi vardır? Andy, daha ona olan hislerinden yeni emin olmuşken Brian’ı kaybedecek midir? En önemlisi, sorgusuz sualsiz güvendiği bu adamı hiç tanıyamamış mıdır?"Susan McBride; bu tatlı, gizemli ve ele avuca sığmaz hikâyesi boyunca beni güldürdü."(Tess Gerritsen)​"McBride, Parti Gecesi Cinayeti kitabında harika bir iş çıkarmış: enerjik, sevimli, komik ve gerilim dolu bir hikâye."(Charlaine Harris)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Parti Gecesi Cinayeti / Sosyete Dedektifi Serisi 4 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Parti Gecesi Cinayeti / Sosyete Dedektifi Serisi 4.

...iz kulüplerinden birine düşer. 04 Susan McBride - Parti Gecesi Cinayetleri Sosyete Dedektif 4 ... Parti Gecesi Cinayeti - Susan McBride - Eksik Parça Yayınları ... . 294 yazdırılmış sayfalar. Sosyete Dedektifi Serisi'nin bu macerasında, sosyetenin isyankar varisi Andy Kendricks'in yolu Dallas'ın ateşli striptiz kulüplerinden birine düşer. Sosyete Dedektifi Serisi'nin bu macerasında sosyetenin isyankâr vârisi Andy Kendricks'in yolu Dallas'ın ateşli striptiz kulüplerinden birine düşer. Sosyete Dedektifi Serisi'nin bu macerasında, sosyetenin isyankâr vârisi Andy Kendricks'in y ... Ekip Dağıtım | Sosyete Dedektifi Serisi 4 Parti Gecesi Cinayeti ... . Sosyete Dedektifi Serisi'nin bu macerasında, sosyetenin isyankâr vârisi Andy Kendricks'in yolu Bu sefer başı dertte olan, bir bekârlığa veda partisi sonrası ortadan kaybolan sevgilisi Brian'dır. Kitap : Parti Gecesi Cinayeti, Yazar : Susan McBride, Yayınevi : Eksik Parça Yayınları - 9786059864558 - Fiyat: 14,20 TL. ACIKLAMA Sosyete Dedektifi Serisi'nin bu macerasında... Susan McBride. Sosyete Dedektifi Serisi'nin bu macerasında, sosyetenin isyankâr vârisi Andy Kendricks'in yolu Dallas'ın ateşli striptiz kulüplerinden birine düşer. 26.08.2017 tarihinde gönderilmiş turinr tarafından. Eksik parça yayınları. Susan McBride. Parti Gecesi Cinayeti / Sosyete Dedektifi Serisi 4. Sosyete Dedektifi Serisi'nin bu macerasında, sosyetenin isyankar varisi Andy Kendricks'in yolu Dallas'ın ateşli striptiz kulüplerinden birine düşer. Susan McBride. Sosyete Dedektifi Serisi'nin bu macerasında, sosyetenin isyankar varisi Andy Kendricks'in yolu Dallas'ın ateşli striptiz kulüplerinden birine düşer. Susan McBride - Parti Gecesi Cinayetleri ePub eBook Download PDF e-Kitap indir Susan McBride - Parti Gecesi Cinayetleri Sosyete Dedektifi Serisi'nin bu macerasında, sosyetenin isyankâr... Sosyete Dedektifi Serisi'nin bu macerasında, sosyetenin isyankar varisi Andy Kendricks'in yolu Dallas'ın ateşli striptiz kulüplerinden birine düşer. Sosyete Dedektifi Serisi'nin bu macerasında, sosyetenin isyankar varisi Andy Kendricks'in yolu Dallas'ın ateşli striptiz kulüplerinden birine düşer. Home » Susan McBride » Susan McBride - Parti Gecesi Cinayetleri. Sosyete Dedektifi Serisinin bu macerasında, sosyetenin isyankâr vârisi Andy Kendricks'in yolu Dallas'ın ateşli striptiz......