Sakın Geç Kalma Ergen Gel

Emel Gökçen Çelik

Sakın Geç Kalma Ergen Gel
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-28
YAZAR Emel Gökçen Çelik
ISBN 6058117143
DOSYA FORMATI 6,20 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Eğer bir gün mutlaka kapınızı çalacağını bildiğiniz ergenlik dönemi için önceden önlem almazsanız bir deprem gibi gelir; sallar, sarsar hatta bazen yıkar gider. Bu yıkıcı sonuçların sebebi, ergenlik döneminin kendisi değil, bu döneme hazırlıksız, donanımsız yakalanmaktır. "Yetişkinliğe giden yolda, insan gelişiminin en kritik virajı, ergenlik çağıdır.Yazar bu kitapta bireyin kalan yaşamında nasıl bir insan olarak yola devam edeceğini önemli ölçüde etkileyecek ergenlik süreci boyunca ebeveynlerin çocuklarına nasıl yardımcı olabileceklerini anlatıyor.Her ebeveynin başucu kitabı olacak, bize her satırında kendi ergenliğimizi çağrıştıracak bu kitap; kurallardan sorumluluğa, etiketlemeden romantik ilişkilere, cinsellikten iletişime birçok konuyu, akıcı ve yer yer mizahi bir dille anlatıyor.Bir solukta okuyacağınız bu kitapta ergenliğe dair tüm sorularınızın cevabını bulacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sakın Geç Kalma Ergen Gel i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sakın Geç Kalma Ergen Gel.

...n geç kalma erken gel. gitsin efendim: anne ben dışarı çıkacağım ... Sakın Geç Kalma Ergen Gel Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... .biraz geç kalabilirim gitsin efendim anne: tamam, hadi git.. sakın geç kalma erken gel. g.e: hmm.. anlıyorum anneciğim?!^+%/ Ahmed Rasim yazdığı birçok şiiri aynı zamanda bestelemiştir. Bestelerinden "Sakın geç kalma erken gel" alaturka müziğimizin en güzel şarkılarından biridir. BÜLENT ERSOY Makâm : Uşşâk Usûl : Aksak Güftekâr: Ahmet RASİM Bestekâr: Tatyos Efendi Bu akşam gün batarken gel Sakın geç kalma erken gel... O'da koşar adım sevdiğine gidiyor. Kim bilir, belki karanlığın ... Sakın Geç Kalma Erken Gel | Musiki Klavuzu ... ... O'da koşar adım sevdiğine gidiyor. Kim bilir, belki karanlığın, belki geç kalma korkusunun, belki de içindeki sevdadan olsa gerek. O zaman haydi, sakın geç kalmayın!.. cefâ etme bana mâh'ım, sonra tutar seni âh'ım, üzme beni şîvekârım, aman geçkalma erken gel. bir cevat çapan şiiridir. sakın geç kalma erken gel. Bakalım oyunda bunu başarabilecek misin? Orjinal adı Don't Be Late olan Sakın Geç Kalma Erken Gel oyunumuzda iyi eğlenceler dileriz.. Emel Gökçen Çelik. "Eğer bir gün mutlaka kapınızı çalacağını bildiğiniz ergenlik dönemi için önceden önlem almazsanız bir deprem gibi gelir; sallar, sarsar hatta bazen yıkar gider. Sosyal Hizmet Uzmanı arkadaşım Emel Gökçen Çelik'in kitabı.Uzun süredir aklımda olmasına rağmen eğitimdi derslerdi derken ancak şimdi okuyabildim. Berrak bir zihinle okumak istiyordum çünkü. Kargo dahil en ucuz19,00 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Sakın Geç Kalma Ergen Gel. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 3 adetSon güncelleme: 34 dakika önce idefix. ...aşk şiirleri, ayrılık sözleri, duygu dolu sözler, etkiliyci şiir, isme özel şiir, Sakın Geç Kalma Erken Suların kararmasını bekliyorumdur, Tuğla harmanlarından gelen yanık havanın....