Kuki’nin Acayip Günlüğü 3 / Amma Çok Takipçip Var!

Adeline Foo

Kuki’nin Acayip Günlüğü 3 / Amma Çok Takipçip Var!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-02
YAZAR Adeline Foo
ISBN 6059809436
DOSYA FORMATI 12,16 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İlkokuldaki son senemi tamamlamayı dört gözle bekliyorum.Geçen sene, yüzme takımımız okullar arası bayrak yarışında birinci oldu ve çıkardığımız bilim dergisiyle ödül kazandık.Bu sene, okulda Genc Idoller adı altında bir popülerlik yarışması düzenlenecek. Bu yarışmayı BEN KAZANMALIYIM! İnsanların hafızalarında yer etmeden bu okuldan ayrılmayacağım.Kendime destekçi toplamak için bir Twitter hesabı oluşturdum. En büyük düşmanım Michael’ın da bir hesap açtığını öğrendiğimde duyduğum öfkeyi hayal edin! Facebook, Twitter, YouTube… Bu çocuk resmen her yerde!Ama benim gizli bir silahım var: Kız kardeşim ASB (ağlak, sinir bozucu ve baş belası) ve onun müzik grubu. Şu sıralar öyle popülerler ki, onun ağabeyi olmak çok işime geliyor.Ne yazık ki, en yakın arkadaşlarımdan Alvin de yarışmaya katılıyor. Ne yapalım, iyi olan kazansın! 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kuki’nin Acayip Günlüğü 3 / Amma Çok Takipçip Var! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kuki’nin Acayip Günlüğü 3 / Amma Çok Takipçip Var!.

...akip. Alışveriş Sepeti / 0 Adet - 0 TL ... Kuki'nin Acayip Günlüğü 3; Amma Çok Takipçip Var! | toptankitap.com ... . Adeline Foo. Kuki'nin Günlüğü Amma Çok Takipçim Var! 16 16. Kuki'nin Acayip Günlüğü 3 (Ciltli); Tuvalette Okumak Yasaktır! Bu çocuk resmen her yerde! Ama benim gizli bir silahım var: Kız kardeşim ASB (ağlak, sinir bozucu ve baş belası) ve onun müzik grubu. Şu sıralar öyle popülerler ki, onun ağabeyi olmak çok işime geliyor. Adeline Foo. İlkokuldaki son senemi tamamlamayı d ... Kitapi | Kuki'nin Acayip Günlüğü 3 - Amma Çok Takipçim Var ... . İlkokuldaki son senemi tamamlamayı dört gözle bekliyorum. Geçen sene yüzme takımımız okullar arası bayrak yarışında birinci oldu ve çıkardığımız bilim dergisiyle ödül kazandık. Yazarın Diğer Eserleri. Adeline Foo. Kuki'nin Günlüğü Amma Çok Takipçim Var! 18.9 21. Adeline Foo. Kuki'nin Acayip Günlüğü 3 (Ciltli); Tuvalette Okumak Yasaktır! Yazarın Diğer Eserleri. Adeline Foo. Kuki'nin Günlüğü Amma Çok Takipçim Var! 14.7 21. Adeline Foo. Kuki'nin Acayip Günlüğü 3 (Ciltli); Tuvalette Okumak Yasaktır! Facebook, Twitter, YouTube… Bu çocuk resmen her yerde! Ama benim gizli bir silahım var: Kız kardeşim ASB (ağlak, sinir bozucu ve baş belası) ve onun müzik grubu. Adeline Foo. İlkokuldaki son senemi tamamlamayı dört gözle bekliyorum. Geçen sene, yüzme takımımız okullar arası bayrak yarışında birinci oldu ve çıkardığımız bilim dergisiyle ödül kazandık. Yazarın Diğer Eserleri. Adeline Foo. Kuki'nin Günlüğü Amma Çok Takipçim Var! 14.7 21. Adeline Foo. Kuki'nin Acayip Günlüğü 3 (Ciltli); Tuvalette Okumak Yasaktır! 3.Hamur. Boyut. 135 X 210. Kuki'nin Acayip Günlüğü 3; Amma Çok Takipçip Var! Ama benim gizli bir silahım var: Kız kardeşim ASB (ağlak, sinir bozucu ve baş belası) ve onun müzik grubu. Popüler Kategoriler. Çanta. Bizi Takip Edin....