30 Saniyede Antik Çin

Kollektif

30 Saniyede Antik Çin
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-09
YAZAR Kollektif
ISBN 6055169633
DOSYA FORMATI 3,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Antik Çin'den günümüze ulaşan 50 en önemli fikirsel ve kültürel katkıAntik Çin tarihi, Batı ülkelerinde, Antik Mısır ya da Roma tarihi kadar iyi bilinmese de, en az onlar kadar ilgi çekicidir. Bu kitap sizi, Çin'deki eski uygarlıkların gerçekleştirdikleri büyük başarılara götürmekle kalmayacak, misafirlerinizi Tunç Çağı'nın ihtişamlı yaşantısı hakkında bildiklerinizle şaşırtmanıza da olanak sağlayacak.30 Saniyede Antik Çin, Xia, Shang ve Zhou hanedanlıklarının gizemlerini su yüzüne çıkartıyor ve her birini anlaşılır bir dille anlatıyor. İki sayfa, 300 kelime ve bir resimden oluşan her konu sadece 30 saniyede özetleniyor. Önde gelen akademisyenler, Zhou krallarının eski şehirleri ve karmaşık kehanet kemiği törenlerinden, döneme ismini veren seçkin tunç eşyalara kadar her şeye dair, ustaca hazırlanmış bir rehber sunuyorlar. Antik Çin'deki gündelik hayatla ilgili konular ve devrin etkileyici kişilerini tanımlayan kısa biyografilerin de eklenmesiyle birlikte, 30 Saniyede Antik Çin, her kesimden okur için neredeyse insanlık tarihi kadar eski bir uygarlıkta yaşananları anlaşılır kılmayı hedefliyor. 30 saniyede başlıklı ana metinlerin yanı sıra acelesi olanlar için 3 Saniyede Daralma bölümüyle konunun özeti yapılırken, 3 Dakikada Genişleme bölümleriyle biraz daha detaya iniliyor. Akademisyenlerden evhanımlarına herkesin keyifle okuyacağı 30 Saniyede Antik Çin, tarihin kadim uygarlıklardan biri ile tanışmak için mükemmel bir fırsat sunuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 30 Saniyede Antik Çin i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 30 Saniyede Antik Çin.

...m uygarlıklardan biri ile tanışmak için mükemmel bir fırsat sunuyor ... 30 Saniyede Antik Çin > Caretta Kitapları > Dr Yijie Zhuanğ ... . 52 TL. Akademisyenlerden evhanımlarına herkesin keyifle okuyacağı 30 Saniyede Antik Çin, tarihin kadim uygarlıklardan biri ile tanışmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Akademisyenlerden evhanımlarına herkesin keyifle okuyacağı 30 Saniyede Antik Çin, tarihin kadim uygarlıklardan biri ile tanışmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. 57.20 TL. Akademisyenlerden evhanımlarına herkesin keyifle okuyacağ ... Araştırma - İnceleme - Caretta Yayıncılık - 30 Saniyede Antik Çin ... . 57.20 TL. Akademisyenlerden evhanımlarına herkesin keyifle okuyacağı 30 Saniyede Antik Çin, tarihin kadim uygarlıklardan biri ile tanışmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. 30 Saniyede Antik Çin. Share on WhatsApp. Antik Çin'den günümüze ulaşan 50 en önemli fikirsel ve kültürel katkı Antik Çin tarihi, Batı ülkelerinde, Antik Mısır ya da Roma tarihi kadar iyi bilinmese de... Akademisyenlerden evhanımlarına herkesin keyifle okuyacağı 30 Saniyede Antik Çin tarihin kadim uygarlıklardan biri ile tanışmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. 46.90 TL. CARETTA YAYINLARI , 30 Saniyede Antik Çin için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Akademisyenlerden evhanımlarına herkesin keyifle okuyacağı 30 Saniyede Antik Çin, tarihin kadim uygarlıklardan biri ile tanışmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. 51.35 TL. Akademisyenlerden evhanımlarına herkesin keyifle okuyacağı 30 Saniyede Antik Çin, tarihin kadim uygarlıklardan biri ile tanışmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. 55.25 TL. Akademisyenlerden evhanımlarına herkesin keyifle okuyacağı 30 Saniyede Antik Çin, tarihin kadim uygarlıklardan biri ile tanışmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Antik Çin tarihi Batı ülkelerinde Antik Mısır ya da Roma tarihi kadar iyi bilinmese de en az onlar kadar ilgi çekicidir. İki sayfa 300 kelime ve bir resimden oluşan her konu sadece 30 saniyede özetleniyor. Akademisyenlerden evhanımlarına herkesin keyifle okuyacağı 30 Saniyede Antik Çin, tarihin kadim uygarlıklardan biri ile tanışmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. %30 indirimli Yeni. Notabene Yayınları Ejma'nın Rüyası - Haydar Karataş....