Yaraşır Sana Sadakat

Kamil Doruk

Yaraşır Sana Sadakat
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-02
YAZAR Kamil Doruk
ISBN 6059268189
DOSYA FORMATI 9,92 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kutuplardaki mağaralara taş çıkartacak buzul mağarasından çıkıp, yavaş yavaş ilerleyen bir beyaz buluta el ettim. ne istediğimi sordu. burada çok üşüdüğümü, ısınmak için beni şehrâzâd ablanın masal volkanına taşıyıp taşıyamayacağını sordum. senin ağırlığını ve soğukluğunu kaldırmam mümkin değil; ancak, hâlin pek acınası; rüzgârın izin verdiği sürece biraz bekleyeyim, geriden benim gibi birkaç bulutcuk gelirse, birleşip seni istediğin yere kadar götürebiliriz, sanırım, dedi.birkaç bulutcuk gelip büyükçe ve beyazdan kurşinileşen bir bulut öbeği oluşunca, haydi, deyip beni sırtladılar...sırılsıklam vaziyette, masal volkanının ağzına gidip, şehrâzâd ablaya seslendim. ne istediğimi sordu. söyledim...dedi:sen koruma altındasın. kendin kendini pek ziyade korumada, sakınmadasın. kendini pek ziyade kıskanmadasın; bunda pek gayretlisin. kendini bırakıp bana yüksel ki buzlarını çözme ameliyatına başlayabileyim. kendini bırakınca, kendi hapsinden kurtulmağa adım atacaksın. bundan sonrası bana aid. amma, senin de bu adımı atman, atabilmen, kendini kendinden hür kılabilmen gerekir... haydi, bırak kendini... sana aldırışsız vukua gelip selâma tenezzül etmeden akıp giden hadisatın zebunu kendinden kurtul. kurtar ruhunu zaman tasmalı bu havalı boşluk kurdundan.tamam. masal ankasını uçur. kanatlarına konayım, dedim.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaraşır Sana Sadakat i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaraşır Sana Sadakat.

...kle. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA ... Yaraşır Sana Sadakat ... . Yaraşır Sana Sadakat Büyüyen Ay Yayınları. Kutuplardaki mağaralara taş çıkartacak buzul mağarasında., çıkıp... (#552908156). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Yaraşır Sana Sadakat. Yaraşır Sana Sadakat. Kutuplardaki mağaralara taş çıkartac ... Yaraşır Sana Sadakat Kamil Doruk ... . Yaraşır Sana Sadakat. Kutuplardaki mağaralara taş çıkartacak buzul mağarasında., çıkıp, yavaş yavaş ilerleyen bir beyaz buluta el ettim, ne istediğimi sordu, burada çok üşüdüğümü... Yaraşır Sana Sadakat - Kamil Doruk. Büyüyen Ay Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 80 Puan. Yorumlar (0). Resimler. Yaraşır Sana Sadakat - Kamil Doruk. Yaraşır Sana Sadakat. Kamil Doruk. Kutuplardaki mağaralara taş çıkartacak buzul mağarasından çıkıp, yavaş yavaş ilerleyen bir beyaz buluta el ettim. ne istediğimi sordu. burada çok üşüdüğümü... 7 €. Aid. amma, senin de bu adımı atman, atabilmen, kendini kendinden hür kılabilmen gerekir... haydi, bırak kendini... sana aldırışsız vukua gelip selâma tenezzül etmeden akıp giden hadisatın zebunu... Kamil Doruk kaleminden Yaraşır Sana Sadakat kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Yaraşır Sana Sadakat book. Read reviews from wor...