Şimdi İşveren Markası Zamanı

Ayşe Begüm Ötken

Şimdi İşveren Markası Zamanı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-09
YAZAR Ayşe Begüm Ötken
ISBN 6054749577
DOSYA FORMATI 10,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Son yıllarda iş dünyasında sıklıkla duymaya başladığımız doğru, donanımlı ve yetenekli çalışan bulma ve çalışanları uzun süre şirkette tutma sıkıntısını çözmenin en önemli yollarından biri insan kaynakları ve pazarlama disiplinlerinin birlikte kavramsallaştırdığı işveren markası yaratmaktır. Markalaşma sayesinde işveren daha fazla sayıda nitelikli çalışan çekebildiği gibi onlarla uzun süre birlikte çalışma fırsatını da yakalayacaktır. Bu kitapta kavramsal olarak hem pazarlama hem insan kaynakları yazınında yer bulan işveren markasının teorik altyapısı tartışılmakta hem de dünyadan ve ülkemizden yaratıcı işveren markası uygulamalarına yer verilmektedir. İster uluslararası, ister küçük ölçekli bir şirketiniz olsun insan kaynağı her zaman en değerli varlığınızdır. Doğru ve yaratıcı insan kaynakları uygulamaları ancak markalaşma prensibi ile yürütüldüğünde sürdürülebilir katma değer yaratır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şimdi İşveren Markası Zamanı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şimdi İşveren Markası Zamanı.

...ratıcı işveren markası uygulamalarına yer verilmektedir ... Şimdi İşveren Markası Zamanı ... . Sitemizde en son aranan kelime ( simdi isveren markasi zamani ). Aranan : "simdi isveren markasi zamani" 1 tane kitap bulundu. %10 İndirim. Şimdi İşveren Markası Zamanı. Yeni. Ücretsiz Kargo. markasının teorik altyapısı tartışılmakta hem de dünyadan ve ülkemizden yaratıcı işveren markası uygulamalarına yer verilmektedir. Şimdi İşveren Markası Zamanı arıyorsan site site dol ... Şimdi İşveren Markası Zamanı ... . Şimdi İşveren Markası Zamanı arıyorsan site site dolaşma! Şimdi İşveren Markası Zamanı. Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı. Şimdi İşveren Markası Zamanı ve Elif Yolbulan Okan Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Şimdi İşveren Markası Zamanı. Beğenilen ve Vazgeçilmeyen İşveren Olur mu? İster uluslararası, ister küçük ölçekli bir şirketiniz olsun insan kaynağı her zaman en değerli varlığınızdır. 27.08.2018 tarihinde gönderilmiş turinr tarafından. TÜRKMEN KİTABEVİ. Ayşe Begüm Ötken. Şimdi İşveren Markası Zamanı E-kitapları ücretsiz indirin {.Pdf.ePub.Txt}. TAGS kitaphanen.com´da uygun fiyata Türkmen Kitabevi markalı Şimdi İşveren Markası Zamanı 9786054749577 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 35 TL. ...hem insan kaynakları yazınında yer bulan işveren markasının teorik altyapısı tartışılmakta hem de dünyadan ve ülkemizden yaratıcı işveren markası uygulamalarına yer verilmektedir....