Bir Network Marketing Süperstarı Olun

Mary Christensen

Bir Network Marketing Süperstarı Olun
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-26
YAZAR Mary Christensen
ISBN 9755992563
DOSYA FORMATI 4,50 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sunduğu kariyer fırsatları açısından, network marketing sektöründen daha iyisini bulmak çok zordur. Başlamak için neredeyse hiçbir şey gerekmez, çalışma saatleriniz esnektir ve arzuladığınız ekonomik düzeye ulaşmak için çok iyi bir yoldur. Network Marketing –doğrudan satış veya çok katlı pazarlama olarak da bilinir- milyonlarca kişinin çok başarılı birer iş sahibi haline gelmelerini sağlamıştır. Ama bu sektörün eşsiz potansiyelinden tam anlamıyla faydalanabilmek için doğru araçlara ihtiyacınız var. Eğer network marketing sektöründe çok başarılı olmak istiyorsanız, süperstarların kullandığı teknikleri kullanmalısınız. İster bu sektöre yeni adım atmış olun, ister bir süredir içinde olun, bu paha biçilemez rehber kitaptaki 26 adımlık programı uygularsanız, başarınızın günbegün arttığını göreceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Network Marketing Süperstarı Olun i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Network Marketing Süperstarı Olun.

...ırsatları açısından, network marketing sektöründen daha iyisini bulmak çok zordur ... Bir Network Marketing Süperstarı Olun - Wayne Christensen Kitapları ... . Başlamak için neredeyse hiçbir şey gerekmez... Network Marketing sektöründe sizi en iyi şekilde geliştirecek 5 kitap. Giriş Tarihi: 10 Şubat 2017 Cuma, 16:30 Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2017 Cumartesi, 10:33. Bir Doğrudan Satış Süperstarı Olun. Anasayfa / İş Dünyası / BİR NETWORK MARKETING SÜPERSTARI OLUN. Sunduğu kariyer fırsatları açısından, network marketing sektöründen daha iyisin ... Bir Network Marketing Süperstarı Olun Mary Christensen ... . Sunduğu kariyer fırsatları açısından, network marketing sektöründen daha iyisini bulmak çok zordur. Bir Doğrudan Satış Süperstarı Olun. Network Marketing doğrudan satış veya çok katlı pazarlama olarak da bilinir milyonlarca kişinin çok başarılı birer iş sahibi haline gelmelerini sağlamıştır. 19.80 TL. Bir Network Marketıng Süperstarı OlunBir Network Marketıng Süperstarı Olun - Sunduğu kariyer fırsatları açısından, network marketing sektöründe...