Ying-Yang Sudoku

Prof. Dr. Çağatay Güler

Ying-Yang Sudoku
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-09
YAZAR Prof. Dr. Çağatay Güler
ISBN 6054160563
DOSYA FORMATI 10,79 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sudoku tüm dünyada oynanmakta olan Japon kökenli popüler bir oyundur. Sudoku terimi Japoncada "sayılar tek olmalı" anlamına gelen sözcüklerin kısaltmasıdır. Her yerde ve tek başına oynanabilir. Dinlendiricidir ve keyif verir. Zihin fonksiyonlarının dinç kalmasına olumlu katkısı vardır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ying-Yang Sudoku i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ying-Yang Sudoku.

...kısaltmasıdır. YİNG YANG SUDOKU kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Ying-Yang Sudoku Fiyatları | Özellikleri ... . Prof.Dr.Çağatay GÜLER kitapları ve EFİL YAYINEVİ 2017 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Ying Yang Sudoku. Galeri için Resmi Tıklayın. Yorumlar (0). Etiketler: ying yang sudoku. Benzer Ürünler. Alışveriş Listeme Ekle. Ying Yang Sudoku Diğer Efil Yayınevi Prof. Dr. Çağatay Güler. Ying -Yang Sudoku Kağıt Kapak - 9 Şubat 2016. Çağatay Güler (Ese ... Ying Yang Sudoku ... . Dr. Çağatay Güler. Ying -Yang Sudoku Kağıt Kapak - 9 Şubat 2016. Çağatay Güler (Eser Sahibi). Ying-Yang Sudoku (9786054160563). Marka : Çağatay Güler. Tedarikçi : Efil Yayınevi. Sudoku terimi Japoncada "sayılar tek olmalı" anlamına gelen sözcüklerin kısaltmasıdır. Sudoku tüm dünyada oynanmakta olan Japon kökenli popüler bir oyundur. Sudoku terimi Japoncada `sayılar tek olmalı` anlamına gelen sözcüklerin kısaltmasıdır. Her yerde ve tek başına oynanabilir. Çağatay Güler adlı yazara ait Ying -Yang Sudoku kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %36 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Ying Yang Sudoku. Yazarın Diğer Kitapları. Benim Sudokum. Çağatay Güler. 7,00. Sepete Ekle. Hergün Sudoku. Hergün Sudoku. Baskısı tükendi. Benim Sudokum. Ying Yang Sudoku. Marka : Efil Yayınevi. Barkod : 9786054160563. 12.83 TL. Sudoku tüm dünyada oynanmakta olan Japon kökenli popüler bir oyundur. Sudoku terimi Japoncada "sayılar tek olmalı" anlamına gelen sözcüklerin kısaltmasıdır. Çocuklar İçin 10 Aşamalı Sudoku 2. Çağatay Güler. Efil. Ying -Yang Sudoku. Çağatay Güler. Yayınevi: Efil Yayınevi. Çağatay Güler. Sudoku tüm dünyada oynanmakta olan Japon kökenli popüler bir oyundur. Sudoku terimi Japoncada "sayılar tek olmalı" anlamına gelen sözcüklerin kısaltmasıdır. Sudoku tüm dünyada oynanmakta olan Japon kökenli popüler bir oyundur. Sudoku terimi Japoncada "sayılar tek olm...