Kivamini Tutturamaduk

Recep Memişoğlu

Kivamini Tutturamaduk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-01-11
YAZAR Recep Memişoğlu
ISBN 6053143475
DOSYA FORMATI 5,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kivamini Tutturamaduk, dünyayı değiştirme çabasına Rize’den katılan devrimcilerin mütevazı bir hikâyesi. Recep Memişoğlu’nun da içinde olduğu ve harcına emek verdiği bir imecenin hesapsız, kitapsız, içten, samimi ve pazarlıksız fotoğrafıdır. Bu kitabın kahramanları onları doğuran toprağın çocukları olduklarını hiç unutmadılar:“Dünyayı güzellik kurtaracak” elbette… Ama biz onun yanına mücadele ve direnişi koyamadığımızda, o güzelliğin kurtaracağı dünya ezilenlere ait olmayacaktır. İnsandan bahsetmek kaba bir hümanizma içinde kaybolmak değildir. Belki “ağlamak da insanidir” ama dünyayı sadece ağlayarak değiştiremezsiniz. Değer verdiğin şeyi ne pahasına olursa olsun savunacaksın, koruyacaksın ve hayat getirip önüne koyduğunda o gülün doğrudan dikeni olacaksın!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kivamini Tutturamaduk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kivamini Tutturamaduk.

...ünyayı değiştirme çabasına Rize'den katılan devrimcilerin mütevazı bir hikâyesi ... Kivamini Tutturamaduk Kitap PDF'i - Ücretsiz Kitap PDF'leri ... . Recep Memişoğlu'nun da içinde olduğu ve harcına emek verdiği bir imecenin... Kivamini Tutturamaduk kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Kivamini Tutturamaduk - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Kivamini Tutturamaduk. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. Kivamini Tutturamaduk, dünyayı değiştirme çabasına Rize'den katı ... Kahvenin Kıvamını Tutturamamak - Uludağ Sözlük ... . Ürün Bilgisi. Kivamini Tutturamaduk, dünyayı değiştirme çabasına Rize'den katılan devrimcilerin mütevazı bir hikâyesi. Recep Memişoğlu. Kivamini Tutturamaduk, dünyayı değiştirme çabasına Rize'den katılan devrimcilerin mütevazı bir hikâyesi. Ürün Adı: Kivamini Tutturamaduk Ürün Kodu: 9786053143475 Basım Yılı: 0.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Mat Kuşe Çevirmen: Recep Memişoğlu. Kivamini Tutturamaduk. Kivamini Tutturamaduk, dünyayı değiştirme çabasına Rize'den katılan devrimcilerin mütevazı bir hikâyesi. Recep Memişoğlu'nun da içinde olduğu ve harcına emek verdiği bir imecenin hesapsız... Kivamini Tutturamaduk, dünyayı değiştirme çabasına Rize'den katılan ... We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Kivamini Tutturamaduk by Recep Memişoğlu. Recep Memişoğlu. Kivamini Tutturamaduk, dünyayı değiştirme çabasına Rize'den katılan devrimcilerin mütevazı bir hikâyesi. Recep Memişoğlu tarafından kaleme alınan Kivamini Tutturamaduk Pdf İndir isimli 176 sayfadan oluşan kitap; AYRINTI YAYINLARI yayınevinin 11/1/2019 Cuma tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... Kivamini Tutturamaduk, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 21 TL indirimli fiyatla. Ürün Adı: Kivamini Tutturamaduk. Mağaza: Fırsat Kapında. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Kivamini Tutturamaduk, dünyayı değiştirme çabasına Rize'den katılan devrimcilerin mütevazı bir hikâyesi. Recep Memişoğlu'nun da içinde olduğu ve harcına emek verdiği bir imecenin hesapsız... Bu ürün KitapStore tarafından gönderilecektir. Kivamini Tutturamaduk, dünyayı değiştirme çabasına Rize'den katılan devrimcilerin mütevazı bir hikâyesi. Kivamini Tutturamaduk, dünyayı değiştirme çabasına Rize`den katılan devrimcilerin mütevazı bir hikâyesi. Recep Memişoğlu`nun da içinde olduğu ve harcına emek verdiği bir imecenin hesapsız... Kivamini Tutturamaduk. Kivamini Tutturamaduk, dünyayı değiştirme çabasına Rize'den katılan devrimcilerin mütevazı bir hikâyesi. Kivamini Tutturamaduk - Recep Memişoğlu ürününün 2 adet mağaza Kivamini Tutturamaduk - Recep Memişoğlu ...