İyi ki Varsın

Belgin İşbir Toğrul

İyi ki Varsın
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-01-30
YAZAR Belgin İşbir Toğrul
ISBN 6056446153
DOSYA FORMATI 10,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bazen zordur yaşamak, nefes almak güç gelir insana. Bir kuşun kanadına takılıp gitmek istersin uzaklara. Bazen güzel bir söz tutar seni ayakta. Bir sırdaşının sıcak gülümsemesi bağlar hayata. Bir de iki kelime kalır dudaklarında: “İyi ki Varsın”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İyi ki Varsın i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İyi ki Varsın.

...m benden alsın, ömrüne katsın Bu garip canımdan daha da cansın Bende sonradan değil doğuştan varsın ... İyiki Varsın Sözleri | Kitap Sözleri ... . İyi ki seni tanıdım ve iyi ki sen varsın. Bir tek insanın bize "iyi ki varsın" demesi, var oIduğumuz için mutIu oImamızı sağIar. Can YüceI. AkIımdasın bunu sende akIından çıkarma ey yar. "İyi ki varsın! " dediğim... (23 Eylül 2013 'İYİ Kİ VARSIN ' diyerek onlara bir selam göndermek istedim...Hepsine 'İyi ki Varsınız ' dedim...Yolu dostluktan geçen herkese selam ile... İyi Ki Varsın. Kaliteli ... İyiki Varsın Sözleri, İyiki Varsın Mesajları - Pek Güzel Sözler ... ...Hepsine 'İyi ki Varsınız ' dedim...Yolu dostluktan geçen herkese selam ile... İyi Ki Varsın. Kaliteli ve sağlıklı yaşamın ipuçları, hastalıklarında son tedavi seçeneklerini, kısacası hayatın her alanına dair soruların cevaplarını uzman konuklar bu programda sizler için cevaplayacak... İyi ki varsin canım İyi ki tanidim seni Dunyalara degismem Sacinin bir telini. yeniden doğmuş gibiyim İçmeden aşkınla sarhoş gibiyim İnan mutluluktan uçar gibiyim İyi ki varsın canım, iyi ki tanıdım seni. İyi ki varsın. Yüreğim yüreğinde gözIerim gözIerinde bunu sakın çıkarma akIından. Ne güzeIdir birine "İyi ki varsın" diyebiImek. Size mutluluk veren her şey hayatınızın değişmez iyi kisi olur. Nasıl başlayacağımı bilmiyorum ama iyi ki hayatımdasın, iyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın. İyi ki doğdun birtanem, herşeyinle iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum. Sen dar günümde helal lokmamsınyar demek yetmez canımda cansınher kulun hakkını bahtını şansınıverene bin şükür iyiki varsın... Kanka - İyi ki Varsın Şarkı Sözleri. Nakarat: Bak dünlerimin anlamı kalmadı. Sen gibi kimse yaralarımı sarmadı. Seninle aşkı yeniden tanıdım. Aşkım iyi ki varsın. Part 1 rap: İlk bakışma, ilk yazışma. İyi ki varsın baba Sen olmasan ne yaparız İyi ki varsın baba Sensiz yaşayamayız. Çocuklarını seversin Yavrum dersin öpersin Doğruyu yanlışı öğretirsin Sen benim bir tanemsin. Bu yazımızda sevgimizi ifade etmek için çoğu kez kullandığımı İyi ki varsın diye başladığımız iyiki varsın sözlerine yer vereceğiz. Ne güzeldir birine ' İyi ki Varsın' diyebilmek. Bu sayfada Murat Kurşun adlı şarkıcıya/gruba ait İyi ki Varsın şarkısının sözleri bulunmaktadır. alsın, ömrüne katsın Bu garip canımdan daha da cansın Bende sonradan değil doğuştan varsın x2....