Galatasaray Destan Fenerbahçe Efsane

Mehmet Güler

Galatasaray Destan Fenerbahçe Efsane
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-01
YAZAR Mehmet Güler
ISBN 9754769081
DOSYA FORMATI 6,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Romanda anlatılan kahramanımız Onur, sevgisini, aşkını Futbol’a odaklamış bir genç…Spor yapmak, futbol oynamak elbette ki güzel bir şey.Sahi hem spor yapsak hem de futbol aşkımızı gürültüsüz, kavgasız, küfürsüz yaşasak. Kadıköy’e “ölmeye, ölmeye” değil, sporun özünde olan “sevgi, kardeşlik, dostluk, centilmenlik, estetik” değerleri duyumsamak için gitsek.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Galatasaray Destan Fenerbahçe Efsane i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Galatasaray Destan Fenerbahçe Efsane.

...e romanını okuduğunuzda "Hangi takım kazanacak acaba?" diye tatlı bir heyecan yaşayacaksınız ... Galatasaray Destan - Fenerbahçe Efsane - Kitap Mehmet Güler ... . Fanatizmi yeniden sorgulayacaksınız. Galatasaray Destan Fenerbahçe Efsane. Yeni. 0 - Yorum Ekle. Galatasaray ve Fenerbahçe tutkunları zaman zaman, takım tutmak ve fanatikleşmek arasındaki farkı korumanın ne kadar önemli... "Galatasaray destan fenerbahçe efsane". için 16 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Galatasaray destan fenerbahçe efsane. Mehmet Güler. Mehmet Güler. Galatasaray ve Fenerba ... Galatasaray Destan Fenerbahçe Efsane - Mehmet... | Kitapaktif.com ... . Fiyat. Galatasaray destan fenerbahçe efsane. Mehmet Güler. Mehmet Güler. Galatasaray ve Fenerbahçe tutkunları zaman zaman, takım tutmak ve fanatikleşmek arasındaki farkı korumanın ne kadar önemli olduğunu unutabilirler. Galatasaray Destan Fenerbahçe Efsane. ANA SAYFA. KATEGORİLER. Galatasaray Destan Fenerbahçe Efsane. Süper lig maçlarının son günleri. 34. haftaya giriyoruz. Galatasaray ve Fenerbahçe tutkunları zaman zama...