Matematik Canavarı - Etkinliklerle Matematik Matematik Canavarı (6-7 Yaş)

Alison Oliver

Matematik Canavarı - Etkinliklerle Matematik Matematik Canavarı (6-7 Yaş)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-29
YAZAR Alison Oliver
ISBN 6059034234
DOSYA FORMATI 8,98 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Matematik Canavarı Serisi, oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlenceye dönüştürüyor. Sevimli Canavarlar bir yandan en temel matematik bilgisini öğrenirken diğer yandan da etkinliklerle ve oyunlarla çocuklara arkadaşlık ediyorlar.Sevgili çocuklar; her bölümün sonunda ister okulda ister evde oynayabileceğiniz matematik etkinlikleri ve oyunlar, öğrendiklerinizi pekiştirmenize yardımcı oluyor. Her bölümü tamamladığınızda kitabın sonundaki sevimli canavar matematik bilginizle renkleniyor. Sevimli Canavar renklendikçe siz de bir matematik canavarına dönüşüyorsunuz.Değerli eğitimciler; okulda ve evde matematik eğitimine uygun olarak hazırlanmış Matematik Canavarı Serisi çocuklara matematiği sevdirmeyi ve en temel matematik bilgisini vermeyi amaçlıyor. Etkinlikler ve oyunlar öğrencilerinizin derse katılımını sağlarken, derse olan ilgilerini de sürekli canlı tutuyor. Neşeli seslerin duyulduğu bir matematik sınıfı siz değerli eğitimcileri bekliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Matematik Canavarı - Etkinliklerle Matematik Matematik Canavarı (6-7 Yaş) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Matematik Canavarı - Etkinliklerle Matematik Matematik Canavarı (6-7 Yaş).

...t Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız ... Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpma ve Bölme 6-7 Yaş Alison... ... . Ana Sayfa Etiketler Matematik Canavarı - Etkinliklerle Matematik Matematik Canavarı (6-7 Yaş) PDF. Matematik Canavarı Serisi, oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlenceye dönüştürüyor. 9.60 TL. Matematik Canavarı Serisi, oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlenveye dönüştürüyor. Sevimli Canavarlar bir yandan da etkinliklerle ve oyunlarla çocuklara arkadaşlık ediyorlar. Matematik Canavarı Etkinliklerle Çarpma ve B ... Matematik Canavarı - Etkinliklerle Matematik 6-7 Yaş - %20 İndirimli ... . Matematik Canavarı Etkinliklerle Çarpma ve Bölme 6 7 Yaş - Alison Oliver. 9.60 TL. Matematik Canavarı - Etkinliklerle Matematik 6-7 Yaş-Mavi Kelebek Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle... %31. Matematik Canavarı - Etkinliklerle Matematik 6-7 Yaş. Melissa Blackwood. Matematik Canavarı - Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6-7 Yaş. Alison Oliver. Matematik Canavarı - Etkinliklerle Matematik 6-7 Yaş. Yeni. Ücretsiz Kargo. Sevimli Canavarlar bir yandan da etkinliklerle ve oyunlarla çocuklara arkadaşlık ediyorlar. ...Canavarı - Etkinliklerle Matematik 6-7 Yaş - 345689 - Diğer - Kim Korkar Matematikten? Her bölümü tamamladığınızda kitabın sonundaki sevimli canavar matematik bilginizle renkleniyor. Alış-Veriş Listeme Ekle. Matematik Canavarı - Etkinliklerle Matematik Matematik Canavarı (6-7 Yaş). Matematik Canavarı Serisi oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlenceye dönüştürüyor. ACIKLAMA Matematik Canavarı Serisi, oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlenceye dönüştürüyor. Sevimli Canavar renklendikçe siz de bir matematik canavarına dönüşüyorsunuz. Matematik Canavarı - Etkinliklerle Matematik 6-7 Yaş. Yeni. Ücretsiz Kargo. Sevimli Canavarlar bir yandan da etkinliklerle ve oyunlarla çocukla...