Kuki’nin Acayip Günlüğü3,5 / Tuvalette Okumak Yasaktır!

Adeline Foo

Kuki’nin Acayip Günlüğü3,5 / Tuvalette Okumak Yasaktır!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-02
YAZAR Adeline Foo
ISBN 6059809443
DOSYA FORMATI 10,35 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Annemin dediğine göre artık kitapları basılmış, ünlü biri olduğum için başkalarını da günlük yazmaya teşvik etmeliymişim. Off anne… Böyle fikirler neden hep senin başının altından çıkıyor? Ne diyebilirim ki, ünlü olmanın da bir bedeli varmış demek ki...Evet sevgili okurum... Şimdi sana gelelim.Dünyanın ilk ve tek tuvalet günlükçüsü olarak, şöhrete giden yolun sırrını seninle paylaşabilecek kadar donanımlı olduğuma inanıyorum. Senin için hazırladığım bu günlük, şöhrete hazır olup olmadığını anlayabilmek için aktiviteler, kişilik testleri ve çeşitli çizimlerle donatılmış bir kitap gibi âdeta.Şimdi, olay şöyle; bu günlükteki sorulara dürüst cevaplar ver ve içine istediğin kadar çizim yap! Ama mutlaka güvenli bir yerde sakla. Çünkü bir gün ünlü bir film yıldızı veya şarkıcı olabilirsin! Emin ol, o zaman herkes günlüğünü okumak isteyecektir.Hadi şimdi yazmaya başla. İyi eğlenceler ve bol şanslar!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kuki’nin Acayip Günlüğü3,5 / Tuvalette Okumak Yasaktır! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kuki’nin Acayip Günlüğü3,5 / Tuvalette Okumak Yasaktır!.

...yor? Emin ol o zaman herkes günlüğünü okumak isteyecektir ... Kuki'nin Acayip Günlüğü 3,5; Tuvalette Okumak Yasaktır! ... . Hadi şimdi yazmaya başla. Kuki'nin Acayip Günlüğü3,5 / Tuvalette O... 6,95 TL. Adeline Foo. Annemin dediğine göre artık kitapları basılmış, ünlü biri olduğum için başkalarını da günlük yazmaya teşvik etmeliymişim. Off anne… Böyle fikirler neden hep senin başının altından çıkıyor? Ne diyebilirim ki ünlü olmanın da bir bedeli varmış demek ki... Evet sevgili okurum... Alış-Veriş Listeme Ekle. "Adelin ... Kuki'nin Acayip Günlüğü 3-5 - Tuvalette Okumak Yasaktır! ... ... Evet sevgili okurum... Alış-Veriş Listeme Ekle. "Adeline foo" - diğer ürünler. Kuki'nin Acayip Günlüğü 3,5 / Tuvalette ... Evet sevgili okurum... Şimdi sana gelelim. Dünyanın ilk ve tek tuvalet günlükçüsü olarak, şöhrete giden yolun sırrını seninle paylaşabilecek kadar donanımlı olduğuma inanıyorum. 24.78 TL. Kukinin Acayip Günlüğü 3 5 Tuvalette Okumak Yasaktır CiltliKukinin Acayip Günlüğü 3 5 Tuvalette Okumak Yasaktır Ciltli. Adeline Foo. Annemin dediğine göre artık kitapları basılmış, ünlü biri olduğum için başkalarını da günlük yazmaya teşvik etmeliymişim. Off anne… Böyle fikirler neden hep senin başının altından çıkıyor? Sayfanın aşağısından bırakacağınız olumlu bir yorumla kitabın daha hızlı eklenmesini sağlayabilirsiniz. Kuki'nin Acayip Günlüğü 3,5 / Tuvalette Okumak Yasaktır! Boyut. 135 X 210. Kuki'nin Acayip Günlüğü 3,5; Tuvalette Okumak Yasaktır! Annemin dediğine göre artık kitapları basılmış, ünlü biri olduğum için başkalarını da günlük yazmaya teşvik etmeliymişim. Boyut. 135 X 210. Kuki'nin Acayip Günlüğü 3,5; Tuvalette Okumak Yasaktır! Ne diyebilirim ki, ünlü olmanın da bir bedeli varmış demek ki... Evet sevgili okurum... Ana Sayfa Halk Edebiyatı Kuki'nin Acayip Günlüğü3,5 / Tuvalette Okumak Yasaktır! Ne diyebilirim ki, ünlü olmanın da bir bedeli varmış demek ki… Evet sevgili okurum… Boyut. 135 X 210. Kuki'nin Acayip Günlüğü 3,5; Tuvalette Okumak Yasaktır! Ne diyebilirim ki, ünlü olmanın da bir bedeli varmış demek ki... Evet sevgili okurum... Sofi Poni Tekboynuz Uzmanı Çocuk Kitapları » Hikaye » Kukinin Acayip Günlüğü3,5 Tuvalette Okumak Yasaktır. 23.61 +KDV....