Çatışmaİlk İnsandan Günümüze

Mustafa Gümüş

Çatışmaİlk İnsandan Günümüze
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-12-12
YAZAR Mustafa Gümüş
ISBN 6054639267
DOSYA FORMATI 7,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

5 yıllık bu birikimde ve araştırmada, "SUYA, SABUNA DOKUNULDU!" Din, Dil, Irk farkı gözetilmedi. Hakk ölçülerine uymayan fiil ve davranışların yanlışlığı; yine Hakk ölçüleri içerisinde ele alındı. Belli bir devrin değil de, her asırda yaşanılanların, dikkate değer olanları tarandı. Dehr içindeki ve yer yuvarlağı coğrafyasındaki; Firavun, Nemrut, Tiran, Kral,. Sultan, Falcı, Kâhin ve Komutanlar'ın, Çatışmalardaki milyonlara varan ölüm ve zulümleri, ayırt edilmeden ortaya döküldü. Az da olsa iyileri, fikir, düşünce ve inançları, dünya pazarında, sergilenmeye çalışıldı. Aşağıdaki satırlar, M.Ö. 4400- 665 yıllık Mısır Firavunları tarihinde tanrıça Üzeyris'in Ölüler Kitabt'ndan alınmıştır. Ölü Ruhları, mezarda, Üzeyris'in ve 42'si sevapları; 42'si de günahları yazan yardımcıları huzurunda yargılanırlar. Ölü Kitabı, mezarlara konur. Bu, bir çeşit telkin ve dünyada yaptıkları, günah-sevap itirafı ve ön yargılamadır! Dünyadaki çatışmaların asıl sebeplerini içeren Ölü Kitabı'ndaki aşağıdaki satırlar ve bütün dinlerde, büyük günah sayılan itiraflar, Firavunlar Devri ölüleri için değil de, günümüzün dirileri için daha önemlidir sanırım. Ölüler Kitabı'nöan okuyalım: "Huzurundayız Ey Ulu Mabut! Dünyada iken senin yüce adını ve yanında bulunan (42+42) 84 mabudun (yazıcıların) bilir ki ben sana inanırdım. İnsanlara HİLE yapmadım ve onları KANDIRMADIM! Kimsesiz dul kadına EZA etmedim! Mahkemede yalancı ŞAHİTLİK yapmadım! Hile ve tuzak kurarak kimseyi ÖLDÜRMEDİM! Mabuda ve Mabede giden yiyecekleri ve hediyeleri ÇALMADIM! Ölülerin zahirelerini (kabre konulurdu) ve kefenlerini de SOYMADIM! Zahire ve yiyecek dirhemlerini ve TERAZİYİ bozmadım! Sınıra tecavüz ile ARAZİ kapatmadım! Meralarda kutsal hayvanları, vurmadım ve kutsal balıkları AVLAMADIM! Kanalları Kapatmadım! (NH'de sulama) EY Mabut! Safım, temiz ve günahsızım! Affedilmeye lâyık bir kulum!"

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çatışmaİlk İnsandan Günümüze i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çatışmaİlk İnsandan Günümüze.

...'da. Search Limit. Koleksiyon Seç Açık Erişim Kaynaklar E-Kitap Online Kütüphane II ... Catısma & Ilk Insandan Gunumuze - Ücretsiz Kitaplar İndir Türk ... . Abdülhamid Han Fotoğraf Albümleri Dijital Tez Koleksiyonu Atatürk İlk. ve İnk. Tar. Ens. İnsanlar hangi inançlara ve kişilere inandı? İnsanların ilk ortaya çıkışından günümüze kadar olan serüvenini anlatacağız. İlk Homo canlılar ve biz. "İnsanlar ilk olarak hayvanlar aleminden nasıl çıkarlarsa..tarihe öyle girerler: henüz yarı hayvan 136 Rousseau, Ekonomi Politik, s. 3. BİRİN ... Geçmişten Günümüze İnsanlığın Tarihi 1. Bölüm: Tarih... - onedio.com ... ..tarihe öyle girerler: henüz yarı hayvan 136 Rousseau, Ekonomi Politik, s. 3. BİRİNCİ KISIM Savaş ve Çatışma 3 İlkçağlardan Günümüze Haklı... Çatışma - İlk İnsandan Günümüze En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Çatışma - İlk İnsandan Günümüze. 29.75 TL. Sepete ekle. Çatışma; İlk İnsandan Günümüze 9786054639267 Çizgi Kitabevi Mustafa Gümüş. İnsanlara HİLE yapmadım ve onları KANDIRMADIM! Kimsesiz dul kadına EZA etmedim! Bugün, Dünya'nın 4.5 milyar önce nasıl oluştuğuna, buzul çağına, kıtaların oluşumu ve ilk insandan günümüze kadar süregelen bir yolculuğa çıkacağız. 15 ağustos 1984, pkk tarafından şemdinli ve eruh'ta düzenlenen ilk saldırıların gerçekleştirildiği gün. türkiye büyük millet meclisi insan haklarını inceleme komisyonu. Dünyada iken senin yüce adını ve yanında bulunan (42+42) 84 mabudun (yazıcıların) bilir ki ben sana inanırdım. İnsanlara HİLE yapmadım ve onları KANDIRMADIM! Kimsesiz dul kadına EZA etmedim! Yazar. : Mustafa Gümüş. Çatışma; İlk İnsandan Günümüze. İnsanlara HİLE yapmadım ve onları KANDIRMADIM! Kimsesiz dul kadına EZA etmedim! Dünyada iken senin yüce adını ve yanında bulunan (42+42) 84 mabudun (yazıcıların) bilir ki ben sana inanırdım. İnsanlara HİLE yapmadım ve onları KANDIRMADIM! Kimsesiz dul kadına EZA etmedim! Mustafa Gümüş. 55 yıllık bu birikimde ve araştırmada,"SUYA, SABUNA DOKUNULDU!". Din, Dil, Irk farkı gözetilmedi. Hakk Ölçülerine uymayan fiil ve davranışların yanlışlığı... Dünyada iken senin yüce ...