Seçilmiş Hikayeler (Ciltli)

Anton Çehov

Seçilmiş Hikayeler (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-27
YAZAR Anton Çehov
ISBN 9754069396
DOSYA FORMATI 5,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Çehov'u okurken, hayatın ta kendisini, tıpkı avuçlarınızda çırpınan bir kuş gibi tuttuğunuzu, ona dokunduğunuzu hissedersiniz.”David Magarshack"Rus insanı yaşamayı değil hatırlamayı sever."Step'ten"Sanatçı, yarattığı karakterlerin ve onların söyledikleri şeylerin yargıcı değildir; Onun yegane işi tarafsız bir tanık olmaktır. Hükme varmak, sonuç çıkarmak jürinin işidir, ki o da okuyuculardır."(Suvorin’e mektubundan)"Yüreğime daha yakın gelen ve benden çok daha güçlü ve zeki yazarlarca çoktan test edilmiş olan bir çerçeveye bağlı kalacağım. Bu çerçeve insanın mutlak özgürlüğüdür: İnsanın baskıdan, önyargılardan, cehaletten, kötülükten özgür olması, ihtiraslardan ve benzeri şeylerden özgür olması!"(Pleşçeyev’e mektubundan)"İnsanlara söylemek istediğim tüm şey dürüstçe şudur: 'Kendinize bir dönüp bakınız ve hayatlarınızın ne kadar kötü ve sıkıcı olduklarını görünüz.' Burada hayati olan şey insanların bunu anlamasıdır, bunu anladıklarında kendileri için çok daha iyi başka bir hayatı mutlaka aratacaklardır."(Aleksandır Tikhonov’a mektubundan)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Seçilmiş Hikayeler (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Seçilmiş Hikayeler (Ciltli).

...50. Cilt Tipi: Ciltli. Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı ... Çehov Seçilmiş Hikâyeler; (Ciltli Şömizli) - Anton... | azimdagitim.com ... . Ciltli. Kağıt Cinsi. Kitap Kağıdı. Anton Pavloviç Çehov kaleme aldığı Seçilmiş Hikayeler adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. : Ciltli. Dili. : Türkçe. 50 TL. Çehov'u okurken, hayatın ta kendisini, tıpkı avuçlarınızda çırpınan bir kuş gibi tuttuğunuzu, ona dokunduğunuzu hissedersiniz.". David Magarshack "Rus insanı yaşamayı değil h ... Seçilmiş Hikayeler 1. Cilt Guy de Maupassant ... .". David Magarshack "Rus insanı yaşamayı değil hatırlamayı sever.". TAGS: Indir internet üzerinden 9754069396 Seçilmiş Hikayeler (Ciltli) Ebook Türkçe pdf Epub ücretsiz 9754069396 Seçilmiş Hikayeler (Ciltli) Pdf MOBI torrent Seçilmiş Hikayeler 1. Cilt İçindekilerÇocukMadmazel KokotMücevherlerEmir EriKokoMadam BaptisteBir HileTeğmen Lare'nin EvlenmemsiBir MilyonMezarSakat AdamKrallar. Güzel Dost CİLTLİ. Anton Çehov. "Çehov'u okurken, hayatın ta kendisini, tıpkı avuçlarınızda çırpınan bir kuş gibi tuttuğunuzu, ona dokunduğunuzu hissedersiniz.". Seçilmiş Hikayeler "Çehov'u okurken hayatın ta kendisini tıpkı avuçlarınızda çırpınan bir kuş gibi tuttuğunuzu ona dokunduğunuzu hissedersiniz."-David Ma...