Pamuk Prenses

Grimm Kardeşler

Pamuk Prenses
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-12-21
YAZAR Grimm Kardeşler
ISBN 6053417491
DOSYA FORMATI 8,85 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünyaca ünlü klasikleşmiş eserler minikleri bekliyor. İlk Öykülerim dizisinde yer alan çocukların en sevdiği öyküler, renkli resimlerle ve harika uyarlamalarla sunuluyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pamuk Prenses i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pamuk Prenses.

...i kraliçe ayna artık çıldırır ve en güzel pamuk prenses der ve kıyamet kopar ... Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler'in Kökeni Hakkında - Gezegenden... ... . - Eee şey vardır saygı değer Kraliçem, Pamuk Prenses sizden daha güzel. birbirinden tatlı yedi sevimli dostu olmuş Pamuk prensesin, Pamuk prenses yedi cücelere başından gelenleri anlatmış. Bu güzel kız çocuğuna herkes 'Pamuk Prenses' adını koymuş. Fakat doğumun. Kral, Pamuk Prenses iki yaşına geldiğinde tekrar evlenme kararı almış. Kralın yeni evlendiği. ...(Snow White and the Huntsman) Kristen Stewart (Twiligh ... Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler - Masal Oku ... . Kralın yeni evlendiği. ...(Snow White and the Huntsman) Kristen Stewart (Twilight/Alacakaranlık), ülkede kötü kraliçeden (Oscar ödüllü Charlize Theron) daha güzel olan tek kişiyi, Pamuk Prenses'i canlandırıyor. Ona Pamuk prenses adına vermişler. Fakat kraliçe doğum yaptıktan birkaç saat sonra ölmüş. " Sizsiniz kraliçem" diye cevap verirmiş. Yıllar geçmiş pamuk prenses 14 yaşına gelmiş. Fantastik, aile, duygusal. Yönetmen: Ertem Göreç. Yıldız: Zeynep Değirmencioğlu, Salih Güney, Belgin Doruk vb. Kitaptaki diğer masallar gibi Pamuk Prenses ve Yedi Cücelerin de, ortaçağdan beri anlatılageldiği varsayılıyor. Sonra da bir prens geliyor ve tabutta yatan Pamuk Prenses'i görünce aşık oluyor. Hemen sarayın avcısını çağırmış yanına. - "Pamuk Prenses'i ormana götür ve orada öldür. Yedi cüceler Pamuk Prenses'ten evlerini çekip çevirmesini istemişler, o da hemen kabul etmiş....