Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpma ve Bölme 5-6 Yaş

Alison Oliver

Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpma ve Bölme 5-6 Yaş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-29
YAZAR Alison Oliver
ISBN 6059034241
DOSYA FORMATI 10,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Matematik Canavarı Serisi, oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlenceye dönüştürüyor. Sevimli Canavarlar bir yandan en temel matematik bilgisini öğrenirken diğer yandan da etkinliklerle ve oyunlarla çocuklara arkadaşlık ediyorlar.Sevgili çocuklar; her bölümün sonunda ister okulda ister evde oynayabileceğiniz matematik etkinlikleri ve oyunlar, öğrendiklerinizi pekiştirmenize yardımcı oluyor. Her bölümü tamamladığınızda kitabın sonundaki sevimli canavar matematik bilginizle renkleniyor. Sevimli Canavar renklendikçe siz de bir matematik canavarına dönüşüyorsunuz.Değerli eğitimciler; okulda ve evde matematik eğitimine uygun olarak hazırlanmış Matematik Canavarı Serisi çocuklara matematiği sevdirmeyi ve en temel matematik bilgisini vermeyi amaçlıyor. Etkinlikler ve oyunlar öğrencilerinizin derse katılımını sağlarken, derse olan ilgilerini de sürekli canlı tutuyor. Neşeli seslerin duyulduğu bir matematik sınıfı siz değerli eğitimcileri bekliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpma ve Bölme 5-6 Yaş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpma ve Bölme 5-6 Yaş.

... eğlenceye dönüştürüyor. Ürün Sepetinize Eklendi! Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpma ve Bölme 5-6 Yaş ... Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpma ve Bölme 5-6 Yaş... ... . Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpma ve Bölme 5-6 Yaş için satıcı açıklaması. (#557686086). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. 2.57 €. Değerli eğitimciler; okulda ve evde matematik eğitimine uygun olarak hazırlanmış Matematik Canavarı Serisi çocuklara matematiği sevdirmeyi ve en temel matematik bilgisini vermeyi amaçlıyor. Kitap Özeti. Kim Korkar Matematikten ?Matematik Canavarı Serisi, oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlence ... Matematik Canavarı Etkinliklerle Çarpma ve Bölme 5 6 Yaş... ... . Kitap Özeti. Kim Korkar Matematikten ?Matematik Canavarı Serisi, oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlenceye dönüştürüyor. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] Matematik Canavarı Serisi, oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlenceye...